Wpis z mikrobloga

#pytanie #pcmasterrace #monitory #pc

Czy ktoś jest w temacie i może polecić jakiś monitor 27+ cali, 4K, 120mhz, lubię IPSy, bo lubię ładne kolory oraz czerń - granie jest na drugim miejscu.

Co mogli byście polecić? Z tych takich lepszych modeli. Będę celował w używany - więc może być kilku letni.

Wiem że jak ktoś jest w temacie to zna aktualne i przeszłe perełki monitory - a zawsze takie są na rynku. Poprosił bym o pełen model monitora a najlepiej jakiś link.

Przedział cenowy 1700-2700zl
  • 14
  • 1
@Drmscape2 oczywiście że nie gadam o czerni Oledowej, IPS przez błyszczącą matrycę też mają czerń. Lepsza niż TN czy VA panele i to o wiele. Więc tak wolę IPSy przez kolory i czerń :)

PS. Mam oled TV dla porównania
@NaxZST ipsy są lepsze do szybkich gierek

VA mają lepszą czerń ale smużą wszytskie (oprócz może samsungów G9.

A oledy niby się wypalają ale pod kątem jakości kolorów biją wszystko inne na głowę.
Monitor LG 27GR95QE-B.
  • 0
@majk3l dzięki za wpis. Różnice między panelami znam, dlatego powiedziałem który lubię najbardziej.

Bardziej interesuje mnie które to są dobre modele a które to ściek.

Wiem że wychodzi zawsze jakaś perełka i 20 modeli gniotów.

Więc szukam które to dobre z moimi wymaganiami i budżetem
  • 0
Kurczę myślałem że dostanę tutaj jakieś fajne propozycje że nie będę mógł się zdecydować a ja dostaje lekcje IPS i ktoś się czepia czerni xD

Modele podawać a nie mi lekcje robicie xD
promocji na oledy :-)


@majk3l: ale bym przytulił taką matrycę ()
Mam TV OLED i wygląda to nieziemsko ładnie, a teraz zagrać w taką gierkę na tym przy 120FPS to byłaby uczta dla oczu