Wpis z mikrobloga

w jaki sposób mogę sobie podnieść pralke/suszarke o 30-40cm w zrobionej juz łazience?

Chcę sobie to zabudować, bo w sumie jest troche miejsca w łazience które moge lepiej spożytkowac (Zabudowa nad pralką/suszarką i miejsce pod nią, jakas szafka). Patrzyłem na jakies podesty ale 99% rozwiązań jest od vidaXL którego nie cierpie (gorzej niż chiński syf), ma negatywne opinie i takie tam.

#remontujzwykopem #budownictwo #stolarstwo #mieszkanie
  • 7
@miazdzacyorangutan: Zwyczajnie postaw sobie pralkę na czymś co ma 30-40cm i jest solidne. Może to być nawet kilkanaście cegieł albo sobie małą szafkę skręć. Grunt tylko aby była na tyle solidna aby wyytrzymała ciężar i działanie pralki.
@miazdzacyorangutan: Idziesz do stolarza i mówisz, chcę solidną szafkę na której postawie pralkę, ma mieć takie, a takie wymiary albo sobie kupujesz gotowca (jak poszukasz haseł szafka pod pralkę, podest pod pralkę to znajdziesz) albo samemu coś takiego robisz, to nie jest wybitnie skomplikowana rzecz można zrobić ze sklejki albo z profili aluminiowych/stalowych tylko ważne jest aby dać grube gumowe nóżki pod pralką i pod szafką.