Wpis z mikrobloga

  • 0
@zibizz1 odpowiednio:
Przychody podatnika: 21490
Koszty uzyskania przychodu: 1500
Składki społeczne: 2946.28
Odliczenia od dochodu: 0
Składki zdrowotne: 3257.90
Zaliczki: 246

Obliczyłem wszystko na pitaxy i wychodzi tak samo, ale jeśli dobrze liczę, to oficjalnie nadal wychodzi że zarabiam 1790 zł miesięcznie
  • 0
@zibizz1 Przychody ze stosunku pracy i stosunków pokrewnych. Wypłatę dostaje tylko w gotówce, jak się szefowi podoba, raz 3000 raz 3500 podstawy plus pod stołem nadgodziny.

Mam uop na pełen etat na czas nieokreślony chyba że jakaś na lewo poszła w moim imieniu, o papierkach z urlopu również mogę zapomnieć, z tego co słyszałem normalne firmy albo wysyłają na urlopy albo trzeba podpisać papierek gdzie się zrzekamy urlopu w zamian za pieniążki,
maciejuojeju - @zibizz1 Przychody ze stosunku pracy i stosunków pokrewnych. Wypłatę d...

źródło: temp_file3100708809983619339

Pobierz
o papierkach z urlopu również mogę zapomnieć, z tego co słyszałem normalne firmy albo wysyłają na urlopy albo trzeba podpisać papierek gdzie się zrzekamy urlopu w zamian za pieniążki


@maciejuojeju: nie możesz zrzec się urlopu w zamian za dodatkową kasę. Jedyna forma ewentualnej wymiany urlopu na kasę to wypłata ekwiwalentu za zaległy urlop przy zwolnieniu (np. masz miesięczny okres wypowiedzenia, a zaległe 30 dni urlopu - 20 wykorzystasz w na wolne