Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 25
@SlepyBazant: jakby mi coś takiego zrobili to na drugi dzień przyszedłbym na 6 i wrócił na swoje biurko i bez słowa witałbym debili uśmiechem. Co to są za dzbany xD?

Edit: czytam, żeś straszna #!$%@?. Zabierz chociaż te swoje rzeczy, bo aż mnie skręca ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@SlepyBazant: Powiem Ci co ja bym zrobił. Zadzwoniłbym do bezpośredniego przełożonego i zapytał, czy było polecenie zamiany biurek. Jeśli by powiedział, że tak to bym nic nie zrobił, bo w sumie to jeśli tak miało być to spoko. Jeśli jednak bezpośredni przełożony tego nie klepnął, to bym po prostu #!$%@?ł jej te rzeczy z powrotem xD. Bo to jest #!$%@? jakieś chamstwo, żeby Ci się ktoś przenosił Twoje rzeczy za które
  • Odpowiedz
@SlepyBazant: olej te gówno rady Mirków, właśnie przez takie głupoty tworzą się zgrzyty w firmach typowe gówno burze. Powiedziałbyś z 3 dni z rzędu do koleżanki, że ładnie/radośnie dziś wygląda to sama będzie ci te karteczki niedługo przynosić razem z kawą :)
  • Odpowiedz
@SlepyBazant: no czaję, pracowałem też w mniejszych firmach. Tylko w kontekście całej historii tekst o tym że właśnie ten chłop z podwójnymi standardami i podlizywaniem się babom odpowiada też za HR mnie już rozłożył XD
  • Odpowiedz
@SlepyBazant nie wiem czemu się tu do ciebie #!$%@?ą, nowa robota, nie ma co się wykłócać o biurko czy karteczki samoprzylepne, jak będziesz potrzebował, to poprosisz o nowe. Jedyne co, to bym się zapytał tego gościa spokojnym, zaciekawionym głosem "Dlaczego kobiety mają pierwszeństwo przy wyborze biurka?".
  • Odpowiedz
olej te gówno rady Mirków, właśnie przez takie głupoty tworzą się zgrzyty w firmach typowe gówno burze. Powiedziałbyś z 3 dni z rzędu do koleżanki, że ładnie/radośnie dziś wygląda to sama będzie ci te karteczki niedługo przynosić razem z kawą


@Erwos: to nawet nie jest bajt xD
  • Odpowiedz
Powiedziałbyś z 3 dni z rzędu do koleżanki, że ładnie/radośnie dziś wygląda to sama będzie ci te karteczki niedługo przynosić razem z kawą :)


@Erwos: Tak i jeszcze laskę mu zrobi XDDD Skąd wy się bierzecie ehh
  • Odpowiedz
@papaj42: Jak wyglądasz lepiej niż przeciętnie, masz normalne poczucie humoru i się uśmiechasz częściej niż inni, odpowiadasz innym normalnie - nie jak buc, to naprawdę takie sceny to normalka. No chyba, że coś się pozmieniało przez te 15 lat... Ja napisałem o kawie, nie o lodach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz