Wpis z mikrobloga

Tak patrzę na tą kartę walk clout mma i takie dupy nie urywa bym powiedział.
#10 (od góry czyli main event) zapewne znajdzie swój target
#9 co-main event no to target pokroju wykop
#8 co-main event 2 może ja się nie znam, ale nie rozumiem po co 2x co-main event zamiast dać jako zwyczajną walkę, ale no dobra sama walka pewnie będzie spoko i tyle.
#7 Pomijając fakt ośmieszenia schreiber, że wzieła walke z gohą to wydaje mi się to że to totalny mismatch 50 letnia alkoholiczka vs 31 letnia fitniara
#6 nie mam zdania
#5 Tylko ja tak mam, że chce mi się rzygać jak widzę twarz ciosa? Naprawdę nie rozumiem po co go biorą totalnie nudna osoba próbująca na siłę udawać kogoś kim nie jest i wychodzi mu to tragicznie. Nawet nie wywołuje emocji, że chciałbym zobaczyc jak w morde dostaje tylko zwyczajnie obrzydza mnie jego twarz.
#4 tutaj też nie mam pojęcia czy coś jest między nimi a walka pewnie ciekawa dla oka o ile komus głównie na tym zależy.

Reszta walk nie została ogłoszona z samego dołu i tutaj mam teorie, że ludzie z samego dołu to nołnejmy które zapewne każdy będzie miał w
dupie i zwyczajnie nie pokazywanie ich w ogóle a wpisanie TBA federacja uznała za lepszy ruch marketingowy.

#famemma #cloutmma
BiednyJohny - Tak patrzę na tą kartę walk clout mma i takie dupy nie urywa bym powied...

źródło: clout

Pobierz

Jak oceniacie zestawienia na clout mma 4?

  • 1/5 13.2% (21)
  • 2/5 22.0% (35)
  • 3/5 34.0% (54)
  • 4/5 17.6% (28)
  • 5/5 13.2% (21)

Oddanych głosów: 159

  • 3
@BiednyJohny: W teorii karta robiona tak żeby dla każdego było coś miłego (zadymiarze - Muran/Najman, Goha/Shreiber, fani sportowych waleczek Minda/Omielańczuk i Crazy/Bu, normiki Lexy/Linki, boomerzy Jóźwiak/Ciot i Najman/Muran, prawilniaki Zbuku/Major) ale mam wrażenie że nikt nie będzie o niej pamiętał za kilka miesięcy, można to było lepiej skomponować.