Wpis z mikrobloga

Chciałbym poznać waszą opinię na temat trzech form nikotyny.

Papierosy
+ chyba najprzyjemniejsza dla mózgu forma, idealnie się nadaje na przerwy między graniem w gierki, najlepsze połączenie przy piwku
- kaszel, cały czas z tyłu głowy że dostanę raka, sporo kosztuje

Podgrzewacze
+ też dość mocne, chociaż bardziej idzie to w mocną zmułę
- przez wdychanie gorącej pary można sobie zasyfić zatoki, wkurzający limit czasowy zmuszający do szybkiego zaciągania przez co ciężko jednocześnie się zaciągać i grać w gierki, wrażenie niedosytu

E-papierosy
+ najtańsza forma, daje ciągły stały poziom przyjemnego rushu, nie trzeba przerywać grania w gierki
- mimo bycia obiektywnie najzdrowszą formą, są BARDZIEJ szkodliwe dla płuc niż nawet zwykłe faje

Ja się zdecydowałem ostatecznie na e-papierosa, a jak u was? Macie jakieś dylematy co wybrać jako główne źródło nikotyny?

#epapierosy #papierosy #glo
Arboree - Chciałbym poznać waszą opinię na temat trzech form nikotyny.

Papierosy
+ c...

źródło: screenshot-20210914-at-115924-1631617177401

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
są BARDZIEJ szkodliwe dla płuc niż nawet zwykłe faje


@Arboree: Jak to jest że badanie wykazujące możliwość, nie stwierdzające faktu, nagle w twoich oczach jest stwierdzeniem pozytywnym. Wykonane na bardzo małej grupce 5 osób. Pomijam fakt iż jak zwykle czytanie ze zrozumieniem jest trudne gdyż zdecydowana większość objawów spowodowanych używaniem ein (częstoskurcz, Duszność. Ogólnie choroba EVALI) jest spowodowana używaniem olejków z CBD/THC zawierających Octan tokoferylu (podlinkowane badanie przez ciebie nawet o tym mówi)

szukałem jak mogłem informacji czy e-fajki są w jakimś aspekcie gorsze od tradycyjnych fajek, tym niemniej, jest to ciągle niezbadany teren i wg już to jedno badanie powinno wywołać wątpliwości że coś jest nie tak z tymi
  • Odpowiedz
Ja wybrałam nie palić,


@njdnsjdnjs: Czym poddyktowany wybór?
Mnie zawsze wkoorwiał smród, ale jak miałem okazje zapalić przy okazji to się podobało :3 Aż rozważałem zaczęcie palenia, ale nie mam hajsu (,)
  • Odpowiedz
@MakaronowyStwor: nie rob tego!!!! nigdy!!!! po wielu latach palenia balam sie ze bede miala raka xd czulam ze moj organizm to juz naprawde odrzuca, czulam to w plucach i zoladku i wiedzialam ze musze tego posluchac. w dodatku nalog to takie wiezienie, ciagle myslisz czy ci sie paczka nue skonczy, ze musisz gdzies znalezc sklep i kupic, moze i na zapas, a teras musisz wyjsc zapalic i podporzadkowujesz temu swoje
  • Odpowiedz