Wpis z mikrobloga

KSW zmieniło date majowej gali z 18 na 11 maja, chwile po tym jak #famemma ogłosiło, że planują swoją galę na 18 maja. Przypadek? XD
Jak to szło, gale freakowe nie są dla nas żadną konkurencją?? XD

#ksw #ufc
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 11
@danoneek Zdziwiłbyś się. Boomerzy też oglądają Fame i znam sporo takich. Ja też oglądam ksw, ufc, freaki itd. Nie ma co szufladkować.

A Kelner ma wielki kompleks freaków, ale udaje, że go to nie rusza i są lepsi, co jest cringowe i zabawne zarazem.
  • Odpowiedz
@danoneek: ja mam 50+ i oglądam te polskie freaky. Tylko na drugi dzień mam kaca giganta i żebra mnie #!$%@?ą od śmiechu. KSW nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałem. Z Adamkiem na pewno zobaczę.
  • Odpowiedz
@john_transvolta: no niestety taki los sportów walki, że przyciagają specyficznych ludzi i stężenie patologii na metr kwadratowy zawsze było tutaj większe niż wszędzie indziej
  • Odpowiedz
@john_transvolta: bo jest kulturka, masz mnóstwo poważnych zawodników których w przeciwieństwie do freaków nie ogladasz tylko po to co wniesie na konferencji a w walce. W fame każdy sie jara konferencjami a w UFC walkami
  • Odpowiedz
@TylkoDuda123 oni akurat robią tyle gal że czy przeniosą czy nie to bez różnicy, na miejscu ludzie oglądają względem lokalizacji natomiast jezeli chodzi o ppv to mozna dwa restreamy odpalic jednoczesnie wiec nie wiem po co ta zmiana
  • Odpowiedz