Wpis z mikrobloga

@Trolololo2021: Zrobi to zrobi, jak bedzie trzeba to się zgłosi żeby spadło. Proste. Schemat działania się nie zmienia.
Ale pamiętajcie, naiwni wpłacający, ,,on widzów szanuje" xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BykPokutny: ale ty na prawdę myślisz, że masz wpływ na cokolwiek i twoje śmieszne zgłoszenia? jeśli ktoś chce to wpłaca donejty i będzie wpłacał. ale boli dupka, biedaku mieszkający na 15m2. myślisz, że ty mitomanie napiszesz coś i już nikt nie będzie wysyłał donejtów? czy myślisz, że twoje śmieszne zgłoszenia cokolwiek zmieniają/zmienią/zmieniły? co za pustak,wydaje mu się, że jest kimś, pisowski pies ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Iwona010: Tak, mam wpływ na to, bo jednak temu pajacowi zablokowali tipply i został mu patronite :)

,,biedaku mieszkający na 15m2" - Ja nie mieszkam w 15m2, kupiłem 25m2 a mieszkam z dziewczyną w 70m2.

,,czy myślisz, że twoje śmieszne zgłoszenia cokolwiek zmieniają/zmienią/zmieniły?" - jako jedno ze zgłoszeń wielu osób ? Na pewno :) efekt jest w postaci blokady donejtów na tipply blikiem. Teraz patałach zbiera ochłapy. O to właśnie
  • Odpowiedz
@Iwona010: A i jeszcze widzę, że zakup nieruchomości bardzo utkwił w pamięci, mimo, ze ona ograniczona.
Było nie iść w bitkoiny i w rope to teraz byłoby zabezpieczenie a jak widać w tym momencie przydałoby się, bo został już tylko patronite i wyświetlenia na youtube :)
Bardzo dobrze. Ciesze sie podwójnie - z mojego dobrego wyboru (bede szedł w nieruchomości ile się da) i z porażki bystrzaka.
Tak, jestem wredny,
  • Odpowiedz
,, chwalisz się tylko co ty nie kupiłeś, pokaż jakikolwiek dowód na to" - żeby ci dupa pękła już bezpowrotnie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
,, karma do ciebie wróci" - no czekam ( ͡º ͜ʖ͡º)
,,małym" - yyy, 185 cm wzrostu to nie wiem czy taki mały.
,,nie masz prawa osądzać innych ludzi," - mam prawo, bo internet daje mi taką możliwość.
  • Odpowiedz