Wpis z mikrobloga

Nawalny, nawalny i nawalny... brak jakichkolwiek dowodów, że został zabity przez putina, ale już wszyscy wiedzą najlepiej. To niemożliwe, aby dostał zawału, czy co tam niby miał. Jednak nie o tym chcę pisać i osadzać o winie serca, czy putina, bo to na razie wróżenie z fusów.
Najlepsze jest to, że on oficjalnie popierał aneksję Krymu i nie miał zamiaru go oddawać, a putina krytykował za osłabianie narodu ruskiego, a nie że morduje Ukraińców, on po prostu trzeźwo patrzył okiem ruskiego nacjonalisty, co jest lepsze dla ruskich w danej chwili. Taka postawa nie wyklucza podbicia Ukrainy, ale przesuwa ją w czasie, aż ruskie osiągną większą potęgę.
Do tego osądzili go za jakieś złodziejstwo, gdzie ukradł pieniądze jakiejś firmy z Francji i to oni zgłosili przestępstwo. Pod naciskiem "zachodu" chcieli wycofać zarzuty, ale putinowi to za bardzo pasowało i go skazali.

Rusek to rusek i pomimo tego, że nie pasował putinowi, chętnie wierzę, że te pieniądze ukradł i słusznie dostał wyrok, co wykorzystał putin, by rozprawić się z nim po rusku.

Przestańcie go wybielać i robić z niego świętego, to był zwykły rusek, tylko z innym podejściem do dojścia do "wielkości" ruskiego miru. Do tego były pogłoski, że był mocno wspierany przez niemiaszków i makarona, co mi osobiście zapala czerwone światełko, bo niemiaszki na początki XX wieku, też podesłali "swojaka" do ruskich i wiemy, jak to się skończyło.
Każdego szkoda, że umiera, ale dajcie spokój tej nachalnej propagandzie, że za wszystkim stoi putin, a ofiara to aniołek.

#wojna #ukraina #putin #nawalny
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
wycofał się z tego Krymu po inwazji na Urkainę


@jast: To coś zmieniło? Poczytaj o nim trochę, ale z innych lat, bo on tam prawdy chyba nigdy nie mówi:

Gdy Putin zajął Krym, Nawalny to potępił i w marcu 2014 wezwał Zachód do nałożenia sankcji na ludzi Putina. Ale już w połowie października zmienił zdanie ws. Krymu. Oświadczył, że gdyby doszedł do władzy, nie zmieniłby decyzji Putina w sprawie aneksji, jego zdaniem półwysep jest już nieodwracalnie
  • Odpowiedz
brak jakichkolwiek dowodów, że został zabity przez putina


@artur-klocek: tylko wysłali go do Kolonii karnej „Wilk polarny” w Jamalsko-Nienieckim Okręgu Autonomicznym
to oznacza, że jeśli nie zatruwali mu jedzenia to mogła go zabić np. niska temperatura w celi

  • Odpowiedz
  • 0
zielonka pisze coś co broni putina? Cóż za niespodzianka tawarziszu


@mial85: Nie wziąłeś tabletek? Gdzie bronię jakiegokolwiek ruska, czy to putina, czy innego?
Widzę, że masz duży problem z interpretacją słowa pisanego, więc napiszę to prościej, tak by każdy chłopek-roztropek zrozumiał:

1. Generalnie to mam w dupie, czy zabił go putin, czy serce, bo to
  • Odpowiedz
  • 0
jeżeli masz to w dupie kto go zabił i uważasz że był taki zły to po co wysrałeś z siebie ten wpis tawarisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mial85: Ty na serio mało rozumiesz. "Wysrałem" ten wpis, gdyż wkurza mnie ta celebracja ruska, bo mógł go zabić inny rusek. To tak jakby się rozczulać nad nazistą, bo zabił go inny nazista, albo serce. Dla mnie to bez
  • Odpowiedz
@artur-klocek: skoro mówisz że w dupie masz kto go zabił to czemu piszesz że to nie musiał być putin? Przecież masz to w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°) to tak jakbym ja na przykład napisał że Michael Jackson wcale nie musiał zginąć od przedawkowania leków nasennych a potem powiedział że w sumie w dupie mam jak zginął
  • Odpowiedz
  • 0
to czemu piszesz że to nie musiał być putin?


@mial85: Bo nie musiał. Czego znów nie rozumiesz? Masz jakikolwiek dowód, cokolwiek, że to nie serce? Po drugie, napisałem wyraźnie:

ale już wszyscy wiedzą najlepiej. To niemożliwe, aby dostał zawału, czy co tam niby miał. Jednak nie o tym chcę pisać i osadzać o winie serca, czy putina, bo to na razie wróżenie z
  • Odpowiedz
@artur-klocek: oczywiście, że wikłanie we wszystko putina to jakaś groteska, ale trzeba odróżniać jakieś odklejki polityków, którzy mówią o putinflacji od tego, że putin robi czystkę niewygodnych ludzi, Prigozyn tango down, Girkin siedzi w ciupie i niewiadomo kiedy i czy jeszcze wyjdzie, ten Nadieżdin miał startować, ale nie będzie i tylko czekać aż mu coś przyklepią za co też pójdzie do gułagu, albo od razu wyleci z okna, widać że
  • Odpowiedz