Wpis z mikrobloga

Dostałem od pracodawcy kartę premiową #sodexo. Mogę sobie nią płacić w sklepie, przez internet itd. Chciałbym pieniądze z tej karty przetransferować na mój główny rachunek. Mogę sobie iść do bankomatu i wypłacić kasę, ale wtedy zapłacę 6% prowizji. Czy możliwy więc jest taki myk, że np. kupuję coś na allegro przy użyciu tej karty, zwracam i wybieram, by zwrot szedł na mój główny rachunek?

#pytanie #allegro #pluxee #pytaniedoeksperta #ing #mbank
  • 7
  • Odpowiedz
@becvvv: Nie masz znajomych? A karta jest imienna?

Jak ja w poprzdniej robocie dostawalem bony to zawsze wymienialem na gotowke u znajomych :) W obecnej robocie byla premia na swieta wlasnie w bonach sodexo. Tez wymienilem :)
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: W sensie nie rozumiem po co ktoś miałby chcieć kartę ode mnie. Chyba tylko jedyna możliwość jest wtedy, gdy ma komornika na koncie, więc posługuje się gotówką, a taka karta ode mnie byłaby ułatwieniem, bo może jej używać a komornik tej kasy nie zabierze z konta
  • Odpowiedz
W sensie nie rozumiem po co ktoś miałby chcieć kartę ode mnie


@becvvv: Jak wspomnialem - w poprzedniej robocie dostawalem bony co miesiac (posilek regeneracyjny). Tylko zarcie - zadnej chemii, alko, papierosow a nawet kawy :D

Po prostu zaytalem kumpeli czy sie nie wymieni. Oni w 3 (rodzina 2+1) i tak duzo zarcia kupuja wiec wyda. A ja bym musial kombinowac gdzie oni tyle kasy wydadza na raz. Nie robila problemow.
  • Odpowiedz
@becvvv: tą kartą możesz w restauracjach i sklepach spożywczych płacić. Więc i tak byś wydał te pieniądze na jedzenie. W auchanie za zakupy możesz zapłacić
  • Odpowiedz
  • 0
@Bushus: @gorzki99 Problem taki, ze do konca lutego mam waznosc tej karty (tak, przez 1.5 roku nie wydalem tych 1200 zl), bo zapomnialem o niej ;d

O poprzediej karcie przypomnialem sobie po termine, tak ze 700 zl chyba poszlo w niepamiec xd

Dlatego nie lubie tego sodexo, bo trzeba o tym pamietac
  • Odpowiedz