Wpis z mikrobloga

#filmy #seriale

Obejrzałem jakiś czas temu 2 sezony Black Sails i tak nierównego serialu nie widziałem dawno. Pierwszy straszny chaos ale zachęca, drugi jazda bez trzymanki, niezła fabuła, ale zaczyna odlatywać w fantastykę. Trzeci zacząłem i tak to w ogóle nastawione na spektakl że hej. Mam mieszane uczucia, ale wciągnął mnie. Kapitan Charles Vane to diaboł.

Oglądał ktoś? Jak wrażenia?
Jocqelt - #filmy #seriale

Obejrzałem jakiś czas temu 2 sezony Black Sails i tak nier...

źródło: 53543bd1b4b6a6b4dfe139910da824dcd0a178cb15f22ee72069d8b4f519eb99

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
Oglądałem, wciągający,ale dobrze że miał tylko 4 sezony bo by było ciągnięcie jak w the walking dead (ktoś umiera ktoś dołącza)
  • Odpowiedz
@Jocqelt: ogólnie to nie pamiętam co było w 3, bo to oglądałem na bierząco jak wychodziło, z 10 lat temu chyba już lol, a zła końcówka przyćmiła poprzednie sezony, tak że nigdy nie miałem ochoty wracać do tego :x

ale intro dalej pamiętam i czasem lubie sobie posłuchać
  • Odpowiedz
  • 0
@Miecz12: A, ok. Ja nadrabiam różne starocie. Wolę niż te nowe chyba. Dla fanów, muszę się pochwalić, że kilka dobrych lat przed serialem strasznie jarałem się pewnym artystą - chyba - awangardowym. Dokładność, estetyka, wszystko fajne. I sobie odpalam intro do serialu, a tu patrzę on xD. Już nie mam pewności, czy to dzieło oryginalne, czy inspiracja. Fajne w każdym razie.

Świat jest mały.

https://www.kuksi.com/
Jocqelt - @Miecz12: A, ok. Ja nadrabiam różne starocie. Wolę niż te nowe chyba. Dla f...

źródło: c8f8398c0c16fb18b94855b3b34c3bc0

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
Trzeci ląduje trochę na ziemi? Czy fantastyka jak Flint komandos utrzymuje się cały sezon?


@weshu: A na to pytanie dasz znać? Nie wiem, czy się pchać w 3 i 4 sezon.
  • Odpowiedz
A na to pytanie dasz znać? Nie wiem, czy się pchać w 3 i 4 sezon.


@Jocqelt: Mi się do samego końca podobał, nawet pamiętam, że zakończenie było akceptowalne (chociaż coś tam mi się nie podobało ale ogólnie ok) niestety nie pamiętam dokładnie bo było to jakieś z 6 lat temu ;)

Jak lubisz taki styl to mi się jeszcze bardziej podobały wszystkie sezony Spartacusa, polecam bardzo.
  • Odpowiedz