Wpis z mikrobloga

@Chilli_Heatwave: "Wpłacajcie pieniądze." xD

Niech na to zarobi leń śmierdzący. Nie wierzę, że w Się Rypie nie ma osób chętnych na korepetycje z angielskiego, które zabulą za to więcej niż prezes za 3 chleby i 12 bułek. Nie zarobi na tym kokosów, ale przynajmniej wpadnie jakiś hajs, za który nie trzeba upokarzać się na live.

Najpierw mi było szkoda tego typka, ale potem zobaczyłem jak bardzo przesiąkł muminizmami xD
  • Odpowiedz
  • 7
@Chilli_Heatwave

Filip PoV

Potężny Samarytanin zrobił zakupy za 10 dolków - 2x eng for kids i 2x zeszyt w kratkę, dla niego mazaki, zeszyt w linie i coś do japońskiego

Wspierajcie Filipa xD bo wydał 5$ na dzieciaczki z własnej kieszeni xD, a jeszcze parę dni temu stary Mumim, kiedyś chciałem dej donejta, teraz siedzę dla interakcji z wami

Tfuuuuu, nim zajrzyjcie na ich filmiki, pobieracie je aby te osobniki nie dostały
ChilliHeatwave - @ChilliHeatwave 

Filip PoV

Potężny Samarytanin zrobił zakupy za 10...

źródło: temp_file7840177747972530471

Pobierz
ChilliHeatwave - @ChilliHeatwave 

Filip PoV

Potężny Samarytanin zrobił zakupy za 10...
  • Odpowiedz
@chosneck: W Kambodży, akurat najprościej byłoby mu skierować się do szkół językowych, oraz przedszkoli wymagania są takie, że musi mieć minimum licencjat, certyfikat posiadania umiejętności do nauki języka angielskiego TEFL, CELTA/DELTA. Najlepiej jest składać dokumenty osobiście, do tego zwykle potem jesteś zapraszany na lekcje demonstracyjną. Według mnie chłop po prostu nie ma studiów i tyle, przez co nikt nie chce go zatrudnić, a na freelance on to nie ma szans xD
  • Odpowiedz
Według mnie chłop po prostu nie ma studiów


@Szumigajowy: pewnie skończył jakieś kursy na Udemy albo fabrykę dyplomów, ale według Mumina Filip jest wykształcony (co najwyżej jak Walduś Kiepski na uniwersytecie w Oxwocku)
  • Odpowiedz
@Szumigajowy: jeśli skończył edukację w UK, to teoretycznie nie musi mieć kierunkowych studiów. Jak ma pozwolenie na pobyt (i zarobek), to nie powinien mieć problemu znaleźć coś na kocią łapę.

Z resztą hooy w studia/wykształcenie. Gościu ma dziwną aurę wokół siebie. Nie zostawiłbym z nim bezdomnego kota, a co dopiero uczniów lol.
  • Odpowiedz
@Chilli_Heatwave: na zleceniu jak Dżarek on Emigration.

Ale Fifi ma rację - na zastępstwo zabulą dobrze, bo to short term. Pytanie tylko czy łepek sobie poradzi z klasą, bo jak mu wejdą na głowę to się popłacze i wyjdzie xD Sam byłem nauczycielem w Azji, to wiem jak dziko potrafi być na lekcjach.

Raz jednego dzieciaka dosłownie wyniosłem z klasy, bo mnie #!$%@?ł.
  • Odpowiedz