Wpis z mikrobloga

Ale fajny termin do lekarza dostałam, akurat w walentynki a poprzednio na mikołaja i sylwestraa dziś w jednym dniu proktolog i dentysta i boli mnie i dupa i zęby, ciągle jestem na głupim Jasiu a moja blogerska kronikancka natura chce to doświadczenie zrelacjonować. Pierwszy raz baba dentystka smyrała swoim cycem mojego czola,nad okiem umieścili mi chyba mikroskop? co miał bardzo brudne szkiełko, o znieczulenie nikt się nie pytał ale chyba mi dali. Żółte światło badało moje oczy i na kierowali na zęba. Ciężko było usieesiec z otwartą buzia tyle godzin. U proktologa natomiast wstyd że aż jeknelam przy wprowadzaniu sondy. [tu wstawić cytat po łacinie że nic co ludzkie nie jest obce coś tam Cogito ergo sum] tak w ogóle to pomyślałam sobie na tym fotelu że #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem ma rację i wiele zrozumiałam, w szczególności to że pokraczna ludzka forma mnie ogranicza i są rzeczy ważniejsze, żółte światło z mikroskopu widziałam bałam się że mi uszkodzi oczy i dali mi okulary i się przydały bo entystka w pewnej chwili zahaczyła takim szydłem jakby i bez okularów już bym oka nie miała , naświetli mnie rentgenem a za miesiąc znowu faktura tez jakaś dziwna aaaaa #walentynki tak mi minęły, a w kole losujacym dorzucam okulistę, lekarza od stóp, kolan, czuje się jak siedemdziesięcioletnia baba a ja dopiero ku czterdziestce jadę #wykop30club #wykop30plus a w ogóle to takie koło losujące jak z Ikei to fajna zabawka by była ryb w ogóle to wymyśliłam teorie spiskowa że stomatolodzy kradną nasza tożsamość robiąc zdjęcia siatkowek mikroskopem a nie zębów
  • 18
@KingaM: nie reklamuj się tak. Szczerze wątpię czy jęknałeś a jeżeli już to nie z bólu z resztą nie ma o bólu ani słowa. Z resztą po takim wstępnie kurczę umówiłbym się z tobą

EDIT: Nie ważne, właśnie zobaczyłem, że jesteś dziewczyną.
@KingaM: wołasz cały tag sprawiedliwy #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem całe 1.5k osób żeby pokazać im jakaś ścianę tekstu na niewiadomo jaki temat? Takie ciemiężenie petrusowe to widziałem ostatnio jak @Hfpx pytał o króla szczurów na tagu. Zgłaszam wpis za złe tagowanie bo na tag sprawiedliwy wrzucamy #!$%@? memy o nosaczu a nie jakieś żale nie wiadomo o czym ja rozumiem że errare humanum est ale warto pamiętać że dura lex, sed lex. Petrusow nie