Wpis z mikrobloga

Dzisiaj też odebrałem swojego 19 Zuan od myfirendów. Elegancko spakowany, dodatkowy pasek - bo pasek to jedyny mankament w tym sprzęcie i trzeba go będzie zmienić.
Bardzo solidnie wykonany, nie ma się do czego przyczepić. Dodatkowy plus wskazówki i kropki przy indeksach godzinowych świeca w ciemności.
Czego nie ma np. mój "gagarin" od Szturmana.

Teraz pora na zegarek podwodniaków (ale nie wiem czy mają jakąś specjalną linię) Na szybko znalazłem Vostok Nuclaer Submariner ale to tylko nazwa :)

Teraz będę mógł w końcu nosić się po radziecku jeden na lewej drugi na prawej ręce.

#zegarki #zegarkiboners #aliexpress
Davidian - Dzisiaj też odebrałem swojego 19 Zuan od myfirendów. Elegancko spakowany, ...

źródło: IMG20240214161903

Pobierz
  • 11
@Davidian jak najbardziej, też zamówiłem tylko, że biała tarcza z czarnym paskiem. Niestety będę musiał jechać sobie na pocztę i odebrać sam, bo poczta nie ma listonoszy, nikt nie chce za te grosze pracować i eksploatować swój samochód, stąd u mnie listonosz robi 3 rejony i jest u mnie tylko wtorki i środy...
@MazurskiSmak: Tak, dlaczego miały by nie działać. Rezerwa mocy pokazuje ile zostało "paliwa" w zegarku w godzinach, koło godziny 6 masz małą wskazówkę sekundową,oraz datownik ładnie przeskakuje kolejne dni zaraz po północy, nie ma to tak jak w zegarkach z tradycyjnym datownikiem, że zmiana daty zajmuje do 4 godzin.