Wpis z mikrobloga

Czyli tak.

Stanowski jest pisowcem, bo:
a) Zaprosił Pereirę i dał mu przestrzeń medialną - a tego nie powinien robić. Ocena? Pisowiec;
b) Zaprosił Pereirę i dał mu przestrzeń medialną i ośmieszył go oraz jego propagandę, ale Pereiry nikt nie lubi i to ośmieszenie to tak naprawdę "łatwe punkty, aby mariuszki z brighton już uwierzyły w niezależność #kanalzero". Ocena? Pisowiec.

Proste? Proste. Jednak wykopki to przebiegłe bestię i nie dadzą się oszukać jakiejś tam ukrytej opcji pisowskiej.

Czas wracać oglądać #tvn, a potem zweryfikować swoją widzę z innymi niezależnymi mediami jak gazeta wyborcza oraz onet.
  • 7
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu:
Patrząc na narrację i argumentacje, mam wrażenie, że dla ludzi na wykopie, bez względu na co zrobi i tak będzie pisowcem.

Nawet jakby na wywiad z Dudą, przemycił w d*pie Mazurka pałkę teleskopową, wyjął ją na wizji i zaczął napie*dalać Dudę po nerkach to by powiedzieli, że pisowiec, bo:
Po pierwsze, kazał Mazurkowi zrobić wcześniej lewatywę, żeby później Dudy nie pobrudzić.
Po drugie, bił po nerkach zamiast po głowie.
Po
  • Odpowiedz
@Sad_poyato: No ja mam to samo. Zresztą wolę takie medium, gdzie człowiek może przyjść, a dziennikarz jak zadaje pytanie to nie przerywa i daje się komuś wypowiedzieć do końca. Naprawdę, trzeba mieć w sobie mnóstwo jadu i nienawiści, aby krytykować Stanowskiego za wywiad z Pereirą, gdzie zadawał mu dużo trudnych pytań, często ośmieszając go, ale jednocześnie dawał mu się wypowiedzieć i sformułować myśli. Wolę to niż wywiady robione w tv (obojętnie
  • Odpowiedz
@bvrvn: Nie zauważyłeś, że to dla beki, żeby pokazać odklejenie? XD To właśnie argument za tym, że to nie kanał pisowski, bo cytują te gazety z których można się pośmiać.
  • Odpowiedz