Wpis z mikrobloga

#natgas dobra, hype z wykopu zawsze traci mi kasę ale ostatni raz, kupuje ETF na natgas i zobaczymy co dalej, na index nie mam cohones
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michael93pl: Tu nie chodzi o dołek tylko o wsparcie jakie jest pomiędzy 1.5$ a 1.6 $
ostatnie wsparcie zostało przełamane, teraz na chwilę się ustabilizowało i niedługo zleci do tego wsparcia.

Chciałbym aby od tego wsparcia się odbiło w końcu, ale co będzie to nikt nie wie. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@michael93pl: No właśnie najgorsze, że ja w longa załadowany, a od ostatnich 2-3 dni się łapię na tym, że wiem kiedy i dokąd spadnie XD
Teraz mam też parę shortów połapanych, aby sobie jakoś to równoważyć i nie popłynąć.

Pożyjemy zobaczymy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
@A_Duda: @Velion wiecie, na features czy stricte indexie z dzwignia 10:1 timing is the king.
Znając życie 99% ludzi przegrywa na nich, bo nie mają odpowiednio dużego kapitalu, żeby doczekać zmianę nastawienia na rynku, który potrafi być nieracjonalny.

Nie mówię, że nie poleci niżej, bo ku temu są warunki, niemniej historycznie, zmienią się warunki, za x miesiecy / lat, a przy tej cenie, trzymając L w ETF, wątpię, żebym
  • Odpowiedz
@michael93pl: I tak i nie. Jak ktoś już pisał, są rollki np i utrzymanie pozycji też kosztuje.
Ogólnie jak bawisz się w US500 czy US100 to tylko long i najwyżej duży margin aby trzymać dłuuuugo.
Z tym, że na XTB pozycja jest ważna 1 rok, po roku nie ważne co i ci zamykają.

Ja raczej nie jestem daily traderem, co wchodzi dużą kwotą na szybkie longi/shorty, raczej trzymam parę dni,
  • Odpowiedz