Wpis z mikrobloga

#protest #rolnictwo #polityka #bekazlewactwa #bekazprawakow
Czemu r0lnik może uniemożliwiać ludziom normalne życie, blokując dojazdy i powroty z pracy?
Czemu państwo polskie na coś takiego pozwala?
Jakbym chciał blokować r0lnikom żniwa - to zostanę brutalnie pobity, a policja nie wykryje sprawców. Jak r0lnik uniemożliwia.mi powrót.na czas do domu, by wyprowadzić psa - to ch mi w dupę, bo nie mam żadnych praw.

Taguję # bekaz... bo i lewica i prawica wchodzi r0lnikom w dupę na całego, a po stronie ludzi tracących czas, zdrowie i pieniądze nie stoi absolutnie nikt.

Gówno > górnicy > r0lnicy.
  • 5
Czemu r0lnik może uniemożliwiać ludziom normalne życie, blokując dojazdy i powroty z pracy?


@Pantokrator: ponieważ w Polsce protesty są dozwolone.

Czemu państwo polskie na coś takiego pozwala?


@Pantokrator: ponieważ państwo polskie pozwala na nawet wulgarne wyrażenie swojego zdania poprzez protesty.

Jakbym chciał blokować rolnikom żniwa - to zostanę brutalnie pobity, a policja nie wykryje sprawców.


@Pantokrator: jeśli celowo będziesz komuś konkretnemu blokować dojazd do jego terenu to jest co
@aarahon: Celowe niszczenie ludziom życia nie powinno być legalne w żadnym kraju. Dodatkowo z czysto moralnej perspektywy, to czyste #!$%@?ństwo. Ale oczywiście tylko w jedną stronę jest legalne - grupa degeneratów marnuje mój czas? Ok. Ja utrudniam im życie - skandal.

Oj wzrośnie sprzedaż dużych śrub w Polsce.

Jak nie wiesz, jak blokowanie drogi i celowe generowanie wielogodzinnych korków uniemożliwia dojazd do domu/pracy to zapewne jesteś r0lnikiem i nawet nie rozumiesz,
Celowe niszczenie ludziom życia nie powinno być legalne w żadnym kraju. Dodatkowo z czysto moralnej perspektywy, to czyste #!$%@?ństwo


@Pantokrator: uczestniczyłeś kiedyś w procesji Bożego Ciała? Ale odchodząc od tego - jak Ty poruszasz się po drogach to zwiększasz ruch na niej, tak? Czemu celowo niszczysz mi życie zwiększając ruch na drodze?

Ale oczywiście tylko w jedną stronę jest legalne - grupa degeneratów marnuje mój czas? Ok. Ja utrudniam im życie
@aarahon: Nie, ale nigdy też nie stałem w korku wywołanym przez taką procesję, ale oczywiście uważam, że jak kogoś taka procesja blokuje - to należy mu się odszkodowanie.
Droga służy do szybkiego przemieszczania się. Celem rolników jest uniemożliwić ludziom korzystanie z drogi, pozostali uczestnicy ruchu chcą się po prostu bezpiecznie i szybko dostać z punktu A do B. Zdarza się, że ktoś korzysta z drogi dla własnej przyjemności, takie osoby jednak