Wpis z mikrobloga

  • 0
@ak44: Nie #!$%@? się go o ziemie, ładuje się tylko dedykowanymi ładowarkami, nie używać podczas ładowania, nie wiem szczerze czy to ma duże znaczenie, w boxach jest wiecej rzeczy o ktore należy dbać.
  • Odpowiedz
  • 1
@LM317K: bo zużywają mało liquidu, są bardzo poręczne. Ja sam miałem smoka rigel'a z atomizerem dead rabbit v3 RDA i mi pasowało, ale zaoszczędze troszke kasy (i na samym urządzeniu jak i na liquidach) na tym dodatkowo mając o niebo bardziej kompaktowy i lżejszy epecik (około 304g gramów mój poprzedni zestaw, 66g oxva mój nowy podzik wg. informacji z neta).
  • Odpowiedz
@GothBoyy666: w sensie ktoś by palił na tych zwykłych liq 6 to tutaj zalewa np. 12 bo mniejszy jest przepływ i moc
ja palę moc 18 na grzałce 80W także chyba nie dla mnie pody bo to już ilości hurtowe xD
  • Odpowiedz
  • 0
@LM317K: no ale sklepowe liquidy to kosztują tyle samo niezależnie od mocy. Zresztą, ja i na boxie i na podzie pale 12tki i jest git. A swoją drogą masz mod pody które wlasnie nawet dochodzą chyba do 80W
  • Odpowiedz
@GothBoyy666: XDDDDDDDDDD

idź dbać o poda za 100zł XDDD


@ak44: Niezłe umysłowe szambo skoro nie potrafisz normalnie odpisać na zwykłe pytanie XDDDDDDDDDD Beka ze sfrustrowanej #!$%@? z kompleksami ahahaha beka XDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz