Wpis z mikrobloga

#zboze #bekazpodludzi #protest #propaganda

W kontekście protestu rolników pojawiło się nagranie jakoby był w lesie jakiś ukryty terminal przeładunkowy. Cóż, nie będę omawiał swoich wątpliwości co do znaleziska bo od tego są komentarze pod znaleziskiem a tam... cóż xD Jeden z Mirków wypowiadał się o zbożu z nagrań więc zapytałem się go o to kiedy to zboże wjechało do nas, wypowiadał się z takim zapałem i przekonaniem że wydawało mi się że wie kiedy to zboże wjechało. Niestety, napisał że cały czas jedzie. Nie, nie stwierdziłem że to kłamstwo, poprawiłem swoją wypowiedz i zapytałem - :Skoro wiesz że cały czas jadą to pewnie znasz przybliżoną datę kiedy to zboże do nas wjechało?"

I proszę bardzo jaki zabieg manipulacyjny zastosował nasz gagatek. Zapytał czy twierdzę że do Polski nic nie wjeżdża a następnie sobie sam odpowiedział na to pytanie po czym stwierdził że w takim razie nie będzie ze mną gadał. Manipulacja godna najlepszych pisowskich gnid pokroju Kłeczka xD

Stąd pytanie do mirków i mirabelek - jaki interes mają tacy ludzie w tym żeby wyśmiewać mnie, tego który chciałby rozwiązać zagadkę tego zboża i wypracować sobie zdanie na ten temat na podstawie faktów? Ja nie wiem, pytam was.
aarahon - #zboze #bekazpodludzi #protest #propaganda

W kontekście protestu rolników ...

źródło: zzzzzzzz2

Pobierz