Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś nowy zajrzał na ten tag i zadawał sobie pytanie po co to całe #dignifai powstało to od razu mówię: nie wierzę żeby programiście, który za tym stoi przyświecała chciwość. To jest bardziej podejście Jokera w Mrocznym Rycerzu z 2008 roku. Ktoś z was pewnie stwierdzi "To dużo wyjaśnia. Joker to psychol i zagrożenie dla świata. Twórca Dignifai też pewnie musi mieć jakiś chory mental a w ogóle to jest incelem." A ja powiem wam tak.

Pandillero - Jakby ktoś nowy zajrzał na ten tag i zadawał sobie pytanie po co to całe...
  • 5
  • Odpowiedz
@Pandillero:

wierzę żeby programiście, który za tym stoi przyświecała chciwość


ale to w koncu jest narzedzie wprost do tego? Czy nie, bo jak do tej pory to mi sie wydaje, ze to tylko modny ruch gdzie ludzie uzywaja np stable diffusion i inpaint do zmiany obrazkow.
  • Odpowiedz
  • 1
Czy nie, bo jak do tej pory to mi sie wydaje, ze to tylko modny ruch gdzie ludzie uzywaja np stable diffusion i inpaint do zmiany obrazkow.


@jasonfly: masz zbyt płytkie podejście.

To tylko kwestia czasu zanim ktoś to skapitalizuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DROP_TABLE_Usernames: Teoretycznie twórca mógłby #!$%@?ć się na pieniądze od Onlyfans, które to kupi żeby szony miały zabezpieczenie DRM swoich zdjęć. Ciekawe czy
  • Odpowiedz
  • 0
pytalem glownie technicznie, ale ok nie wiesz.


@jasonfly: jak śledziłem trochę starsze posty na 4chanie to ludzie nie używali dignifai do niczego innego jak ubierania szonów w normalne ciuchy i stąd nawet wzięła się nazwa.
  • Odpowiedz