Wpis z mikrobloga

Widzę, że pousuwane zostały szoty nawet z cda i patoraban, ale sprawdzam na cda „daniel Magical” i jest tego cała masa. Kto może stać za usuwaniem tych materiałów i jeżeli są to jakieś stosunki wewnętrzne, to czemu Patus nad patusami, czyli grubas z Torunia ma całą bibliotekę na tego typu stronach? Moim skromnym zdaniem, poziom na którym znajduje się brudny śledź toruński, jest ponad wszystkim, a bystrzak nawet nie jest w stanie się do tego zbliżyć. Oglądanie zaszczanego Esty, nie jest porównywalne z oglądaniem bicia matki na strimie.
Lesio, odpalaj strima, ty nigdy nie byles z pierwszej łapanki.

P.S. PolejTV, czekam na szocik z 15 czerwca. Stawka monet wzrosła.
#bystrzaktv
NimRoll - Widzę, że pousuwane zostały szoty nawet z cda i patoraban, ale sprawdzam na...

źródło: received_484854238809864

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@NimRoll: ktoś tutaj pisał jakieś pare miesięcy temu że nad baronem "czają się szpony wymiaru sprawiedliwości" może to ma jakiś związek z tym, bo tyle czasu to wisiało i on tego nie usunął a nagle teraz wszystko pospadało? zostały tylko 3 shoty na cda a było tego z kilkadziesiąt
  • Odpowiedz
@NimRoll przecież to zwykły piwniczak co wiecznie narzeka, pierdzi w stołek i liczy ile dziś groszy zarobił z bitkojnów. Czas zakolaka już nastał i niestety już nie będzie na szczytach. Generalnie ch*j mu w dupę za to jak się zachowywał i się unosił jak księżniczka.
  • Odpowiedz
  • 1
@TibijskiWojownik: Jeżeli za tym nie stoi autor, czyli biznesmen Strzegomiański, a ludzie którzy się na Niego uwzięli- usuwanie wszystkich śladów działalności tego człowieka z Internetu to bardzo radykalna polityka, nie mająca oparcia w sensownych argumentach, ponieważ nikogo nie zabił, ot zwykły wioskowy baron naftowy z wybujałym ego i frustrat.
  • Odpowiedz
@TibijskiWojownik:

akurat jeśli chodzi o palenie pod dupą to ty tutaj masz z nas największe doświadczenie, tyle kutangów w dupsko co ty przyjąłeś to pewnie zadna dupodajka nawet nigdy nie przyjęła. Idź tam do.swoich kolegów LGBT niech zerżną ci dupsko tak jak lubisz najbardziej, przegrywie, prawiczku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Sylwuś SYLWUŚ! Ogarnij swój szał prawiczy, i tak nigdy nie pobzykasz, jeszcze ta pajda chleba na głowie
  • Odpowiedz