Wpis z mikrobloga

Siemka mam pytanie, tzn bardziej jako ciekawostkę od was. Jak często zmieniacie auta? Przyzwyczajacie się do danego auta czy wisi wam w sumie czym jeździcie?

Ja obecnie jeżdżę Focusem Mk2 rocznik 2008, mam go od czterech lat, robię bardzo mało kilometrów (ok 4500 rocznie) i jestem z tego auta mega zadowolony.

Trochę zmieniłem sobie w nim wygląd (głównie w środku,) i stwierdziłem, że dopóki w tym samochodzie nie rozwali sie coś bardzo drogiego(czyli chyba tylko silnik xd) to go nie zmienię bo mi się bardzo dobrze tym autem jeździ. A wy przywiązujecie się do auta na lata czy co chwila zmiana?

#samochody
  • 12
  • Odpowiedz
Ja obecnie jeżdżę Focusem Mk2 rocznik 2008, mam go od czterech lat, robię bardzo mało kilometrów (ok 4500 rocznie) i jestem z tego auta mega zadowolony


@Techguy91: mam to samo auto, czwarty rok, ten sam rocznik
Zrobiłem w nim już ze 180k km ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wymienione mam wszystko. Niektóre rzeczy po dwa razy ( ͡° ʖ̯ ͡°) typu kurde bele układ
  • Odpowiedz
  • 0
@Krol_Karo: ostatnio właśnie siadła mi pompa wspomagania, najdroższa rzecz jaką do tej pory wymieniłem w tym aucie, a i tak tsnioszka, ale u mnie mało się psuje bo ja mało jeżdżę xd
  • Odpowiedz
@Techguy91: mi padła dwa razy, bo za pierwszym razem pan mechanika nie wymienił na nowe tego metalowego badziewa...magloczegoś ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tera se jeżdżę i wyje (w sensie że pompa), ale stabilnie jest. Obserwuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Techguy91:

Bmw x5 2009r jezdze nim od 2015. Dostalem od rodziców, wiec troche wartosc sentymentalna.
Obecnie pracuje zdalnie jezdze doslownie kilka razy w miesiacu. Nie jestem w stanie zajechac tego auta przy takim uzytkowaniu, nie ma tez rdzy.
Nie widze sensu kupic nowego bo stalo by po kilka- kilkanascie dni nieruszane tak jak obecne.
  • Odpowiedz
@Techguy91 skoro mało jeździsz to może coś ciekawszego warto wziąć? Np focus rs albo fiesta st starsza jakaś, jak już jeździć to żeby też troszkę zabawy do tego dodać :D
  • Odpowiedz