Wpis z mikrobloga

Mirki, jak to wszystko ogarnąć? Mój były kogoś poznał, niedługo będą urodziny, ona z nim, pewne wspólne zdjęcia i tak dalej (i jak się domyślam to dopiero początek). Na samą myśl o tym się sram, więc zapewne gdy już zobaczę to posram się zupełnie. I teraz nie wiem, czy być gimbem, który wywala wszystkich Fejsa coby tego nie widzieć? Z drugiej strony moi przyjaciele to jego przyjaciele, i ja wiem, że oni wiedzą :< A przecież ich z życia nie usunę. No i nie wiem co robić. Meh.

#pytanie #bekazrozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 23
  • Odpowiedz
@Aerials: Olej go, idzie wiosna i spokojnie poznasz kogoś nowego. Nie chciał być z Tobą, więc na siłę tego nie zmienisz, a ciągłe o tym rozmyślanie i robienie z tego największej tragedii kwartału, to przesada. Spójrz za okno, wyjdź z domu i poznaj kogoś nowego.
  • Odpowiedz
@Aerials: No to nie poznawaj. Wyjdź z domu, odetchnij świeżym powietrzem i zauważ jak niewiele się zmieniło poza tym, że się rozstaliście. No może poza tym, że wszystko zaczyna kwitnąć.
  • Odpowiedz
@Aerials: nie wchodź na fejsa przez parę dni, wyjeb z historii żeby nie kusiło włazić. Albo zablokuj po prostu wyświetlanie jego postów i tyle. Jest tam taka opcja z tego co wiem.
  • Odpowiedz
@Aerials: Chodzi mi o tę część, żeby nie wyzwalać emocji publicznie

I teraz nie wiem, czy być gimbem, który wywala wszystkich Fejsa coby tego nie widzieć?


dlatego najlepszą opcją jest ukryć posty i dodać do ignorowanych. Wtedy będzie ci łatwiej. Oglądając zdjęcia jego oraz jego nowej dziewczyny wzbudzisz tylko w sobie poczucie kompleksu i zaczniesz analizować "co ma w sobie takiego ta jego nowa, że mnie dla niej zostawił". Wiadomo
  • Odpowiedz
  • 1
@Aerials: nie sraj się, to co było nie wróci więcej. Każdej swojej ex mówiłem, żebyśmy zostali kolegami, żadna nie chciała :-D

A teraz dam Ci radę, która zmieni wszystko:

Zacznij żyć swoim życiem, nie rozpamietuj, skup sie na sobie, nie wypytuj, pozwól się poznać komuś nowemu. On już ma na Ciebie wyje^^^e, a Ty tylko sobie robisz krzywdę dalej o nim myśląc.
  • Odpowiedz
@Aerials: ukryj jego wpisy ze swojej tablicy, zainstaluj sobie dodatek block site i zablokuj jego i jej profile, żeby nie kusiło (nie będzie Ci się chciało specjalnie odblokowywać) i przeczekaj aż Ci przejdzie. nie ma co udawać twardzielki, z czasem emocje miną
  • Odpowiedz