Wpis z mikrobloga

@Adamfabiarz osiem lat temu każdy już trochę miał dość Tuska, były mniejsze czy większe afery, kwota wolna nie była ruszana lata, podwyżka VAT.
Ale ludzie Kaczyńskiego co #!$%@? to przerosło pojęcie wszystkiego.
Z TVP zrobili nie tylko tubę propagandową ale centralnie szczujnie by demonizować opozycję. To było obrzydliwe tak samo jak Pegazus. Jak w USA podsłuchiwano opozycję to poleciał prezydent a u nas nawet prokuratura olała temat.

PiS lub Kaczyński muszą zniknąć
ale teraz gdy wychodzą kolejne ich wały, i okazuje się, że Obajtek czy Wawrzyk to tylko czubek góry lodowej, to trochę się odechciewa. Nie wiem co o tym myśleć.


@Adamfabiarz: jak Ty dopiero teraz zacząłeś kleić, że tam taki gnój był to ja nie wiem czy nie lepiej by było po prostu przestać myśleć o polityce zamiast szukać czegoś nowego, bo i tak nic dobrego z tego nie wyniknie
@Lefty: Nie było o nich głośno. Szkoda, bo jedna z myśli jaka mi przyświecała głosując na nich to właśnie zmniejszenie korupcji, wałów na boku godzących w skarb państwa, i nepotyzmu.
@Adamfabiarz: Jak nie było głośno? Sam użyłeś tagu, który przez ostatnie lata był jednym z najpopularniejszych tagów na wykopie gdzie wszystkie afery jedna po drugiej były grillowane xd
korupcja, wały na boku godzących w skarb państwa, i nepotyzm to są sztandarowe cechy pisu od zawsze
@Adamfabiarz: też głosowałem i się zniechęciłem ostatnio, ale jak patrzę na tą tępą propagandę wypokowych trolli, tj. zrównywanie z PiSem każdego możliwego medium nieliżącego rowa rządowi, wypisywanie że "CPK to kretynizm", to już wiem, że lepszy jakikolwiek propolski rząd niż banda wynajmująca trolli żeby szczuli i obśmiewali każdy przejaw krytyki władzy