Wpis z mikrobloga

Bridge Harmony został shackowany w 2022, ukradziono z niego $100 mln i widze ze ich ‚stablecoin’ BUSD ma wartość $0.12. Wie ktoś co musiałoby się stać żeby odbudować jego wartość do $1.00 i czy to w ogóle możliwe?

Niestety zostawiłem tym troche kasy i zapomniałem , nie bardzo duzo ale zawsze trochę szkoda.

#kryptowaluty
BoroPrimorac - Bridge Harmony został shackowany w 2022, ukradziono z niego $100 mln i...

źródło: IMG_7185

Pobierz
  • 10
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@BoroPrimorac nic juz z tego nie bedzie. Na przyszlosc nie zostawiac stabli na sieci gdzie pochodza one tylko z bridge. Zalatwilo mnie to tez na harmony i na fantomie (w drugim przypadku nawet nie wiedzialem ze wszystkie stable sa z multichaina). I 7k usd poszlo sie #!$%@?.
@Corona_Beerus kolego a ty pozbyles się juz wszystkiego co miałeś w sieci Harmony?

Bo ja nie i nie zamierzam nawet po takich cenach :D Już wole osobna kase w cos innego wsadzić. Ale zacząłem grzebać i oni prowadzą jakiś recovery plan od 1,5 roku, wyglada to jakby chcieli to naprawić i po niektorych komentarzach wydaje się ze jest szansa ze w ciągu 2/3/4 lat może być pełny repeg. Z tym ze ja