Wpis z mikrobloga

ten samozwańczy reporter, pośmiewisko Twittera, przedstawia "myślenie" typowego wypoka
okazało się, że te wszystkie obietnice Donka, to tak naprawdę była ściama, nikt w nie nie wierzył a tak w ogóle, to okazało się że koalicjanci Tuska, mają inne pomysły i ta koalicja też jest taka na niby, więc to nie wina Donalda, tylko nas obywateli
ważne, że "słychać wycie iks deeee"
#zakazhandlu #dobrazmiana #bekazpisu #4konserwy #neuropa #polityka
huncwot_ - ten samozwańczy reporter, pośmiewisko Twittera, przedstawia "myślenie" typ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-10 o 23.11.05

Pobierz
  • 15
zbłaźniłem


@huncwot_: No tak. Zbłaźniłeś się. Uargumentuję to w dwóch punktach:
1. Twój wpis dostał mało plusów w porównaniu do odpowiedzi, które obalały twoją argumentację.
2. Większość społeczeństwa popiera/ma podobne zdanie do tego, które zostało wyrażone w najbardziej plusowanych komentarzach do twojego wpisu.

Wniosek: tylko ty i tobie podobni spłakali się o "kłamstwa Tuska".
Jeszcze bym zrozumiał, gdybyś na niego głosował - wtedy mógłbyś mieć pretensje. Ale przecież nie głosowałeś :)
  • 1
@jankes83: nie będzie refom podatkowych, otwartych konkursów do spółek Skarbu Państwa, likwidacji zakazu handlu, kwoty wolnej od podatku, rekordowej waloryzacji emerytur, "stu obwodnic", komputera kwantowego, bo to była jedynie kiełbasa wyborcza a tak naprawdę nawet jeśli nie to, koalicjant okazał się nagle mało koalicyjny a my źle głosowaliśmy a ja dostałem mało plusów
będzie za to ranking szkół lgbt, ulgi dla kosmetyczek i branży IT, majstrowanie przy PPK, miotanie się w
  • 1
@jankes83: nie przygłupie, nie jest ok
ale ważne, że możecie się pośmiać z kolejnych durnych dowcipów Donka, chociaż ostanie trochę przesadził i dostał od Amerykanów po łapach
nowy premier ma plan obietnic ale jak widać, nie dla tych którzy na niego głosowali a dla jego sponsorów ale ważne, że Donek znowu odpali jakąś żenująca akcje i ty, oraz reszta motłochu będzie się miała z czego rechotać