Wpis z mikrobloga

Pytanie do ludzi z Tczewa jest tam po co do was wpaść latem i coś fajnego zobaczyć czy można śmiało was ominąć ?
Jedziemy z zoną kamperem latem koło Tczewa i tak się zastanawiamy wpaść czy nie wpaść do Tczewa.

#tczew #podroze #kamper
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach