Wpis z mikrobloga

Cześć, kupiłem pierwszą drukarkę 3D dla Syna, bambulab a1 mini. W dedykowanej aplikacji większość gotowych modeli, mimo, że małych jest niedostępnych na ta drukarkę, tylko na większy odpowiednik, a1. Da się to jakoś rozwiązać, bo zamiast sie cieszyć, to sie wkurzam, że nie dołożyłem tych paru groszy do większego modelu.

#druk3d #bambulab
  • 8
  • Odpowiedz
@Marcin99_skc: Wejdź na cults3d czy na thingverse i sobie poszukajcie modeli które wam się podobają. Za duże to przeskalować, przede wszystkim radzę jednak trochę się zaznajomić z tematem, bo chociaż bambulab jest mało problematyczny, to z takim entuzjazmem to nawet ta drukarka może być problemem. Niestety będę szorstki, bo jeszcze nie spotkałem się z osobą która by narzekała, że modele za duże i co robić. Bogu dzięki to bambulab, bo przy
  • Odpowiedz
  • 0
Dzięki za porady, przydadzą się. Może źle sie wyraziłem, chodziło mi o to, że drukarkę obsługuje 11 letni dzieciak, jak narazie z appki na telefon, która jest całkiem prosta i fajna na początek zabawy. Są tam modele które mimo, że są małe, nie są dostępne dla a1 mini, nie wiedzieć czemu. Nie ma tam opcji skalowania, poprostu monit, ze ten model nie jest dla tej drukarki dostępny i nie ma możliwości takiego
  • Odpowiedz