Wpis z mikrobloga

Przygotowuję się do jutrzejszego przeglądu prasy (zapraszam mireczki na YT/FB Ton Składowy) i po przeczytaniu tego muszę się przejść i rozchodzić. Test kabla zasilającego marki Sulek, czyli pana od słynnej listwy z marketu za 5k i kierunkowych koszulek termokurczliwych. Myślałem, że nie da się tego przebić. Otóż jak to się regularnie w tym sporcie zdarza – myliłem się. Oto mamy prawy i lewy kabel zasilający. Koncepcja wprost zaczerpnięta z fabryki Twixa. Myślicie, że można tylko obrócić wtyczkę w lewym kablu zasilającym i otrzymać prawy kabel zasilający? A SKĄD!
#tonskladowy – największe absurdy branży #audiovoodoo
Roszp - Przygotowuję się do jutrzejszego przeglądu prasy (zapraszam mireczki na YT/FB...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-10 o 14.48.57

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@Rasteris: ale ten pan suhał i mu wyszło, że te plastiki dobrze brzmią!
Serio, jeden recenzent kiedyś tłumaczył, że to jest próba producenta zaoferowania dobrego produktu w dobrej cenie, a że sama taka sieciówka kosztuje ileśtam więcej, to taka listwa TO DOBRY DEAL.
Niektórym syndrom sztokholmski wchodzi na grubo
  • Odpowiedz
@Roszp: jakbym miał że 100 mln to wybudowanym osiedla dla audiofili ( ͡° ͜ʖ ͡°) W ofercie specjalna podstacja transformatorowa i złote bezpieczniki. Mieszkania 30 tys. za metr ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wegrzynski to że gość pisze prądzie w gniazdku jakby płynął z jednego bolca do drugiego, a na odwrót to nie to całkiem inny poziom absurdu. Wyjaśniłem tylko wątpliwości co do płynięcia od plusa. To tylko kwestia nazwy nic więcej
  • Odpowiedz