Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@shakerti1: rozmień cie doskonale, za pierwszym razem to dość ciężkie przeżycie a kolejnego ci nie zycze. Ale lepiej bys zrobił jakbyś przetrzymal te 3 tygodnie bo co wyjdziesz i alko benzo? Bez sensu. Wiem jestem hipokrytą xd
@UdaloMiSieZycieWygralem wiesz co jest najgorsze kumplu, ja mam #!$%@? sytuację z pracą teraz i póki będę w szpitalu to będę dostawał kasę a jak nie to już pracy nie będę miał i będę w kropce. Z jednej strony mógłbym wytrzymać te 3 tygodnie poświęcić się ale z drugiej przecież musi być jakiś sposób żeby to inaczej załatwić.
@shakerti1: ja bym na dzień dzisiejszy słuchał się lekarzy , bo oni się znają tej robocie. ..wiadomo to tylko ludzie i mogą spieprzyć coś ale mimo wszystko lepiej im zaufać. ..tak myślę xd pogadaj I dojdziecie do jakiegoś konsensusu
@UdaloMiSieZycieWygralem no też racja, jeszcze pogadam na osobności z lekarka jakąś tu chociaż tu nawet nie ma za bardzo prywatności xD ale jak będzie pani polka to ją poproszę o rozmowę na chwilę i zobaczymy. Ale znając życie to mi powiedzą że oni są chorzy tak samo jak ja i mamy się szanować bla bla bla