Wpis z mikrobloga

Mysle ze trzymam sie jakos zycia tylko dzieki temu ze mieszkam z ojcem i nie dlatego ze on mnie wspiera bo nie wspiera nie mówimy o swoich emocjach ale chodzi o to ze staram sie przed nim funkcjonowac jakoś normalnie trenuje sprzątam pracuje i dbam o zdrowie bo nie chcę pokazac swojej prawdziwej twarzy i tego ze na nic nie mam ochoty. Gdyby ojciec odszedl to pewnie moglbym caly miesiac przeleżeć w łóżku wstając tylko po jedzenie
#przegryw #depresja #przemyslenia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@BrandyBuck00: nie wiem czy to jest depresjs ja po prostu nie Lubie zycia wolał bym nie istniec i nie mam zadncyh mysli z samobojstwem po prostu wolal bym nigdy nie zyc . Powiedzial bym ze to juz taki charakter
  • Odpowiedz
@Henson_ Depresja to nie tylko myśli samobójcze, tworzą ją te wszystkie negatywne myśli, które stopniowo odbierają ludziom wszystkie chęci do życia. Mimo wszystko żyjesz, tutaj i teraz. Może warto to wykorzystać?
  • Odpowiedz
  • 2
@BrandyBuck00: ale jak mam wykorzystać skoro nic mnie nie cieszy w milosc i przyjazn nie wierze materializm mnie nie cieszy mam prace gdzie mieszkac i samochod
Mam na sile osiągać tak zwany sukces zeby nie wegetować
Chyba ze depresja zmienia moj sposob myslenia
  • Odpowiedz