Wpis z mikrobloga

Każdy wie, że Boxdel to śliski typ, Wardega im dalej w ten las idzie tym bardziej się gubi - lepiej mu szło jak trzymał się z dala od show-biznesu i wyciągał brudy na influ. Ale ja pier… Ludzie którzy stoją za tym jednokomorowcem Kasjo to serio jakieś niedorozwoje albo smarki w przedziale wiekowym 10-12 lat. Rozmowa z tym typem jest bardziej męcząca niż kilkugodzinny maraton. Wierzę w wartość konstruktywnej dyskusji, która prowadzi do głębszego zrozumienia różnych perspektyw. Kłótnia z taką osobą, która jedynie przekrzykuje, stosuje jednostajne argumenty i unika merytorycznej wymiany zdań, nie przynosi nic. Zero jakiejkolwiek otwartości na różnice i wspólnym poszukiwaniu rozwiązań. Odpowiadanie pytaniem na pytanie nie służy konstruktywnej wymianie zdań.Ważne jest, aby dyskusje opieraly się na zdolności do słuchania, zamiast jedynie na wzajemnym przekrzykiwaniu się. Wartościowe rozmowy wymagają czasu i zaangażowania, ale zamiast tego lepiej wyzwać od #!$%@? szmat itp naprawdę dużo wniesie do rozmowy, nic poza potwierdzeniu tego że jestem #!$%@? zerem bez jakiejkolwiek zdolności do normalnej rozmowy na poziome. Ci co tak wykrzykują don Kasjo Król, powiedzcie mi szczerze jaki to on jest król ? Chyba pierwszy do detronizacji albo do ścięcia. Maksymalnie Don Kasjo KRÓLewski nadworny błazen #famemma #donkasjo #boxdel #wardega
  • 8
  • Odpowiedz
@upadekcywilizacji: masz rację z tym że ich wyjaśnia, bo sam uważam że w wielu kwestiach ma rację. Ale jakim kosztem? Że pokaże się od strony że jest idiota ? Po co? Zamiast uargumentować to to dobitnie że ich zagnie w wyrafinowanym stylu by nie mieli pola manewru na odbicie piłeczki to lepiej drzeć #!$%@?ę i liczyć że przez ten bzdurny słowotok się nie przebija
  • Odpowiedz