Wpis z mikrobloga

@Ca_millo: Ogólnie GPT jest fajny ten płatny bo możesz mu zrobić profil i wmówić że, jest poliglotą najlepszym nauczycielem języka i żeby opracował dla Ciebie kurs i on to robi. Potem możesz z nim pisać w danym języku i sprawdza i ocenia czy dobrze można nawet gadać na tel z nim w obcym i po Polsku.

Możesz też kupić sobie vasco electronics mega sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°
Zwierz33 - @Camillo: Ogólnie GPT jest fajny ten płatny bo możesz mu zrobić profil i w...
  • Odpowiedz
@Ca_millo: Nie nie trzeba kart ani abonamentów, mialem M3 ale odesłałem bo takie se a ten lepszy ponoć. Dałem koledze co biegle po angielsku to mówił że, tłumaczy angielski dobrze lepiej niż google i na żywo ale lekkie niedociągnięcia miał. 428 euro to #!$%@? nie drogo jak w euro masz a w szpitalu byś się dogadał na luzie i łatwiej na żywca się uczyć czy w robocie ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Ca_millo: A z GPT gadasz w obcym jak po Polsku wiec te rozmowy mają sens więc spoko sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
GPT to z 20 euro za miesiąc, pisz se z nim na lapku a gadaj na tel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ca_millo: jak do nauki to nie polecam Duolingo, długi temat, ale w skrócie mało z tego wyciągniesz. Mi dobrze wchodzi Quizlet, teoria z podręczników albo neta i w ramach ćwiczeń praktycznych pisanie pamiętnika w obcym języku. Nie tak łatwe jak sama apka, ale imo dobre polączenie
  • Odpowiedz