Wpis z mikrobloga

Witam, jestem aktualnie w psychiatryku. Mam trochę oszczędności na koncie w sumie to tylko z 600 euro xD ale zaraz dostanę kolejne 1000 ponad a potem az nie skończę terapii będę dostawał chorobowe i nie wiem co zrobić z tymi pieniędzmi. Idzie to jakoś zainwestować? Pomnożyć?
#przegryw #finanse #inwestycje
  • 5
  • Odpowiedz
@shakerti1: Taki majątek to jest zabezpieczenie na sytuację losową typu właśnie pobyt w szpitalu/zepsuta lodówka, zwroty z takich kwot są śmieszne i nie warte wysiłku organizacyjnego. Nie ruszaj tego - w twojej sytuacji musisz znaleźć pracę która pozwoli ci generować stały dopływ pieniędzy a nie fantazje o inwestycjach z 3k PLN ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@shakerti1: Raczej tak jak Ci wyżej PfefferWerfer napisał, chyba lepiej trzymać sobie na koncie na nieprzewidziane wydatki (najwyżej część na jakimś koncie oszczędnościowym).
A w międzyczasie możesz czytać np.: https://inwestomat.eu/zacznij-tutaj/ Może ta wiedza się przyda jak będziesz już miał to przyzwoite zabezpieczenie finansowe i będziesz w stanie dalej odkładać regularne kwoty.
  • Odpowiedz