Wpis z mikrobloga

Dla mnie polscy rolnicy strzelili sobie dzisiaj w kolano. Zamiast jechać pod sejm palić opony to z braku odwagi wymyślili sobie, że będą utrudniać życie obywateli, którzy de facto popierają ich postulaty i przyznają im racje w sprawie polityki UE. Tak chcieli coś pokazać, ale żeby jednak nie narazić się wiejskiej i policji. Słabo.
#polska #politka #protest #rolnictwo #sejm
  • 6
  • Odpowiedz
@Van_Zavi: Chłopie, naprawdę każdemu jednemu się dziś świat zawalił, bo dłużej niż zwykle jechał do pracy? W poniedziałek znów będziesz u Janusza w kołchozie punktualnie, a przeżywasz, jakby protestowali co drugi dzień od nie wiadomo kiedy.
  • Odpowiedz
  • 0
@rolnik_wykopowy No ale co to da? To tak jakbyś protestował przeciwko wodzie na pustyni. Niech jadą pod sejm i wywożą na taczkach polityków, którzy ustalają te przepisy i się na nie zgadzają - może wtedy poskutkuje
  • Odpowiedz
@Van_Zavi: W piątek dwa razy wyjeżdżałem samochodem serwisowym do warszawy - jak wracałem pierwszy raz to przejechałem bokiem i po prostu 5 minut dłużej zajął mi ten przejazd i 10 minut dłużej stałem na światłach przez kierowców którzy na CZERWONYM ŚWIETLE wjeżdżali na pas na którym stał radiowóz policyjny na sygnałach i policjant dający im wyraźne sygnały że ma jechać objazdem, dodatkowo wcześniej były tablice informujące o objeździe. Jak wracałem drugi
  • Odpowiedz