Wpis z mikrobloga

@szagatunia: pisał do tej lampucery olciax
nie bronie spaślaka ale dla mnie powinno się #!$%@?ć o wiele bardziej za krzywe akcje typu promowanie się na tym typku z chorym bratem a potem olanie go niż pisanie do tej 14 letniej wywłoki
  • Odpowiedz
@szagatunia: serio? jade po zwyrolu baxtonie i reszcie w co drugim wpisie ale jak wyraziłem swoje zdanie że wg mnie promowanie się i oszukanie rodziny chorego jest bardziej szkodliwe społecznie niż pisanie do nastoletnich śmietników co zaczepiają każdego ytbera to nazywasz mnie psem spaślaka?
  • Odpowiedz
@qetua: pisał w wieku 19 lat do 14 latki obrzydliwe rzeczy, rozsyłał jej nagie zdjecia przez co chciała sie zabic a gorsze jest dla ciebie, ze oszukał jakiegos dzbana z tiktoka i nie dostał walki?XD co z toba jest nie tak gościu
  • Odpowiedz
@szagatunia: olciax chciała się też zabic w trakcie lajwa wardegi jak ogladal jej wywiad
i pewnie jeszczze kilka razy do roku chce magika i co z tego?
kto daje je%^nie o takie smietniki jak ona?
chorego jest mi bardziej żal i tyle
  • Odpowiedz
@qetua: samo to, ze boxdel doprowadził kogos do takiego stanu. federacje freakfightowe to nie sa fundacje charytatywne dla chorych ludzi, niech idzie do roboty albo zrobi zbiórkę dla chorego brata
  • Odpowiedz
@szagatunia: do jakiego stanu doprowadził? ona gra kartą magika jak jej wygodnie
jesteś psem olciak co dla mnie jest niżej od ulfika
grubas sam do niego przyjechał bo potrzebował ocieplić wizerunek i nie wywiązał się z obietnicy (mieli umowę coś za coś)
  • Odpowiedz
@qetua: moze i teraz jest, ale kilka lat temu nie była i to chyba nic dziwnego, ze siadło jej to na glowe skoro wysłała komus takie zdjecia w zaufaniu. mogl go nie wpuszczać i nie dawac sie wykorzystywać baxtonowi zeby ocieplić mu wizerunek a zreszta to zwykly patus i atencjusz wiec nie jest mi go zal.
  • Odpowiedz