Wpis z mikrobloga

@WielkiPowrut88: sorry ale ja na początku nie uwierzyłem w rozstanie Klapka bo gość tyle razy kłamał że dałem im trochę czasu na uwiarygodnienie. Wszystko co robił od początku kanału było tak zaplanowane żeby biedni emeryci wpłacali na nieszczęśliwego Klapka bez praw na piśmie do córki i tworzył coraz to nowe alternatywne wersje swojej historii: nauczyciel, radca prawny, przedsiębiorca, pośrednik sprzedaży nieruchomości.
Kto pamięta jak bajdurzył że kupi dom, działki, wykupi siostre
@WielkiPowrut88: jakie kur udawanie. Oglądając od pół roku zanim odeszła było widać że nie kameruje się nie uśmiecha a patrzy na niego z politowaniem. Ps tężenie na picie i czekanie na ten dom samochód i normalne życie to nawet kmerka się poddała. Nawet jak ojciec ma auto a Białas stary skuterek. Czekała aż kogoś pozna a te nauki manicure to pewnie były ale był też pretekst by poznawać amerykanca.
@Miskagnoju: agresja i przemoc nie zawsze mają formę fizyczną. Z tego co obserwuję, to Prezes ma wszelkie predyspozycje do bycia przemocowcem (także fizycznie). Jak jest naprawdę pewnie się nie dowiemy. Nie musimy w tej kwestii się zgadzać, możemy toczyć dyskusje.
@WielkiPowrut88: To druga najdziwniejsza rzecz na tagu po urojeniach przy każdym, kto się tam pojawi, że teraz ten to już ktoś normalny, lepszy a nie taki jak każdy, kto się pojawiał tam wcześniej. A co nowy to jest jeszcze lepszy intruz od poprzedniego.
Z tym urojeniem o fałszywym rozstaniu, to było jednak aż urojenie, jawnie z tych bredni wynikało, że ktoś twierdz,i że klapek to mistrz scenarzysta, geniusz strategii i tam