Wpis z mikrobloga

#przegryw
Patrzcie huopy na to ()
Niby opis miejscami spoko a w innym taki dziwny że, tak powiem ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Gość wygląda trochę jak pseudo raper gangus z lat 90-ątych, albo z listu gończego z interpolu albo po jakiś operacjach plastycznych ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Albo seryjny morderca prześladowca ()( ͠° ͟ل͜ ͡°)

Cześć Mam na imię Wiesław Mam 31 lat i szukam kobiety do stałego związku. Zainteresowane panie proszę o wiadomość Jak w temacie, w celu wypicia wspólnie kawy, rozmowy, z czasem może coś więcej. Wiek raczej bez znaczenia, liczy się dobry humor i otwartość. Zapewne zapyta ktoś dlaczego Szczupła ? Otóż właśnie Szczupła Pani, choć nie wiem dlaczego, były najlepszymi koleżankami jakie miałem i z żadnymi innymi tak się świetnie nie dogadywałem jak z nimi. Niestety czasy się pozmieniały drogi porozchodziły, nie ma już dawnych znajomości...może będą nowe. mieszkam na ulicy Wojska Polskiego w Bytomiu od nie dawna.Szukam kobiety do stałego związku która chciałaby przeprowadzić się do mnie ewentualnie. Mam bardzo dobry charakter I nie szukam przygód. Pragnę zakochać się jeszcze bardzo mocno. Czekam na konkretną wiadomość Moja pasja remontuje po mieszkaniach Jestem złota Rączka.Nie palący.I uczciwy.Lubia się śmiać i lubię opowiadać kawały. Wyślij swoje zdjęcie..Pozdrawiam serdecznie.


https://bytom.lento.pl/poznam-pania-witam-mam-na-imie-wieslaw,12910712.html
Zwierz33 - #przegryw 
Patrzcie huopy na to (ಠ‸ಠ) 
Niby opis miejscami spoko a w innym...

źródło: Zdjęcie

Pobierz
  • 8
@essla: Pierwsze słyszę o takiej stronie i teraz patrzę niby baby (#!$%@? wie naprawdę) też się ogłaszają a ten z wpisu wygląda jak jakieś jaja trolla internetowego. To samo foty ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
@essla: Może to chamsko zabrzmi i nie powinno się tak pisać ale wygląda trochę jakby ktoś skrajne wartości wyklikał w edytorze postaci podobnie jak u przemcela ( ͠° ͟ل͜ ͡°)