Wpis z mikrobloga

Uruchomiłem nowy komputer i nie wiem dlaczego mimo dobrych ustawień nie mogę zainstalować Windowsa 11 z usb. Przesyłam filmik co się dokładnie dzieje. Przez to, że na ekranie nic się nie wyświetla to muszę na ślepo klikać f11, żeby w ogóle pojawiła się ta opcja z wyborem pendrive, ale co z tego skoro jak klikam to nic się nie dzieje i nie chce przejść dalej. Jak nie kliknę f11 to mimo ustawienia uruchamiania z usb to znowu wchodzi do Biosu https://youtu.be/BycTMSVk1Rg?si=u4LOhyfdl25ykE4h #pcmasterrace #komputery #pc #amd #intel #kartygraficzne #procesor #kartagraficzna #procesory #hardware #nvidia #ryzen #radeon #komputer #ram #software #sprzetkomputerowy #zestawkomputerowy
  • 4
@Returned: oczywiście. Wszystko dobrze się wgrało. Kilkanaście minut temu sprawdzałem filmik jak się instaluje Windowsa 11 na tej płycie głównej i wszystkie opcje w Bios mam dobrze ustawione
@kasirra: a czym robiłeś bootowalnego pena? Rufus? Weź go sformatuj/odbootuj spróbuj innego programu. Może przy robieniu bootowalnego pendrajwa coś się skopało (zdarza się). Możesz też pokombinować z wsadzeniem pena w inny port albo np. ustawieniem w biosie kolejności bootowania zamiast wybierania pena z boot menu.