Wpis z mikrobloga

@GratisLPG: Moim zdaniem załągodzą mocno kurs i zaczną wydawać gry multiplatformowo. Gry Activision beda day one wydawane wszedzie, nie zdzwilbym sie jakby wchodzily game passa z mocnym opoznieniem. Gry Bethesdy raczej beda czasowym exclusivem day one w game passie, ale w przedziale 3-12 miesiecy beda trafialy na inne platformy. Inne studia Xboxa na pewno beda exclusivami, Forza/Halo/Gears nigdy nie wyjdą na Playstation, reszta pewnie max po roku będzie wychodzic na inne
Inne studia Xboxa na pewno beda exclusivami, Forza/Halo/Gears nigdy nie wyjdą na Playstation,

@Jedrek313: xDD jeszcze sie nie nauczyliscie po tym jak microsoft zaczal wszystko na pc wypuszczac? gears tactics nawet bylo na pc kilka miesiecy wczesniej niz na xboksach. gry sony na pc tez tylko czesciowo wyjda, tak? na pewnie nie bedzie the last of us i god of war na pc? xd

Obstawiam, ze za dwie generacje może być
jeszcze sie nie nauczyliscie po tym jak microsoft zaczal wszystko na pc wypuszczac?


@SmugglerFan: nie wiem jacy my, ale ja traktuje pc jako rynek premium, gdzie ceny sprzetu sa wyzsze i dla bardziej wymagających graczy. Wydanie tych 3 marek na bezpośrednio konkurującym Playstation to moim zdaniem byłaby biała flaga i całkowite poddanie się, a tutaj zakładam, że MS ma jakis glebszy plan.

ale jakiej polityki exclusivow? w sensie na jaka platforme
@GratisLPG: Jałowe #!$%@?, aby mówić. Nic nie wnosi, nic nie zmieni. Jak się nad tym głębiej zastanowić, to jest największy problem Xboxa. Gadanie bez pokrycia.


@NielegalneKretowisko: ???

Wydanie tych 3 marek na bezpośrednio konkurującym Playstation to moim zdaniem byłaby biała flaga i całkowite poddanie się, a tutaj zakładam, że MS ma jakis glebszy plan.

@Jedrek313: wlasnie to sie dzieje, mordo. jaki glebszy plan? tv, sports, kinect i power of
@GratisLPG: Ja myślę, że tam są teraz mocne polityczne tarcia korporacyjne. Środowisko Nadelli naciska na zmianę kursu aby zostać wydawcą multiplatformowym, wywalić się na "dorosłe" konsole (co i tak już właściwie zrobili, bo ich główny sprzęt to tak na prawdę Series S) i zacząć oferować tani sprzęt do streamowania gier z GamePassa, aby spróbować przebić się przez sufit do którego już dwa lata temu dotarli z subami. Przy okazji zaczną zarabiać
@GratisLPG moim zdaniem: Microsoft rezygnuje z Xboxa jako konsoli, ale nadal będzie produkować kontrolery. Pozwoli to graczom na korzystanie z Game Passa na różnych urządzeniach.

Xbox Game Pass zmienia nazwę na Microsoft Game Pass. Słowo "Xbox" znika z nazwy, aby podkreślić dostępność usługi na różnych platformach.

Wszystkie gry tworzone przez Bethesdę, Activision Blizzard i inne studia będą dostępne w dniu premiery w Game Pass. Standardowa cena subskrypcji zapewni dostęp do bogatej biblioteki
@Smartek: Dokładnie tak to widzę, jedyne co wydadzą z konsol to może tego odświeżonego series x jako konsola digital only. W końcu nie bez powodu według plotek wywalili na bruk cały dział ludzi zajmujący sie fizycznymi wydaniami gier.