Wpis z mikrobloga

#intel

jak tam polaczki? po raz kolejny zostaliście wydymani przez władze. Takie newsy o wielkich inwestycjach korporacji
w Polsce w 95 % się nie zrealizują i śa puszczane umyślnie przez media.
By wpływać na wasze samopoczucie i odczucia że żyjecie w cywilizacji i żeby nie było wam smutno jak zapieprzacie na podatki.
żebyście czuli ze wasz kraj jest w czołówce pomimo ze nie jest i nie bedzie. Bo macie niskich lotów klase polityczną.

Pięknie was rozjechała rzeczywistość. Żadna Fabryka Intela nie powstanie.

Pisałem o tym pół roku temu to mnie minusowaliście, nie bedzie fabryki bo jesteście niestabilną gospodarką kótra sztucznie pompuje PKB

Co innego mieć PKB kręcone z przemysłu jak niemiecki z produkcji maszyn i motoryzacji.... a co innego mieć PKB
Z Orlenu i spółek skarbu państwa które sobie same robią usługi po zawyżonych kosztach.
A wtym samym czasie popyta wewnętrzny malej bo barany w z a dzień wymyślili państwowe mobilu drukarkum.

Jeśli ktokolwiek myślał ze będą u nas produkować procesory - nie zna realiów.

prawo Moore'a juz nam ie pozostawia złudzeń na krzemie jesteśmy pod ścianą

I obecnie 2 procesory Xeon E5 2690 v4, w obliczeniach lub w aplikacjach gdzue liczy sie wydajnosc
sśa wydajniejsze i mniej pobierają prądu niż najnowszy procek 14 th gen i9 14900

dwa procesory za 400 łż maja pobór w szczycie wydajności 220 W
A najnowsza technologia za 3500 Pln i podstawowego TDP 125 W i w szcycie dobija bec OC do 300 ma tyle samo wydajnosci

Róznica jest taka że Nowe jest droższe a stare ma 9 lat XD

Częściej będziecie kupować stare Xeony niż kupować nowe wypasy, taki idzie trend światowy i ludzie widża oszczędność.

Dobranoc
  • 1
  • Odpowiedz
Pięknie was rozjechała rzeczywistość. Żadna Fabryka Intela nie powstanie.


Pisałem o tym pół roku temu to mnie minusowaliście, nie bedzie fabryki bo jesteście niestabilną gospodarką kótra sztucznie pompuje PKB


@dzikuZplasriku: Ale wezcie wy sie zdecydujcie.

Od lat sie mowi ze zagranczne fabryki to zlo. jedzie sie po fabrykach VW, ze polska nie ma nic swojego tylko jest montownia europy.

A fabryka intela to niby co miao byc? Kolejna montownia?

Ja z
  • Odpowiedz