Wpis z mikrobloga

@TibijskiWojownik: Sam jape zamknij :D Mówicie, że on zachował sie jak gimbaza a sami sie jak gimbusy zachowujecie. Hipokryci.
Ps: mieszkanie kupione za odłożone pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Twój ból dupy za 3.. 2.. 1..
  • Odpowiedz
1414 to Siwy, a w areszcie nie dali mu komóry


@BykPokutny: a ty się udzielasz jak typowy pisowiec. wcześniej skakałeś z ryjem wrednym tu na tagu, a jak wybory przegrali co których popierasz to jakoś faja zmiękła.
  • Odpowiedz
@jwayne: Jakbys pracował w budżetówce i miał duzo podwyżek i nagród za pis, w przeciwieństwie jak nie miałem 10 lat temu za rządów po, to też byś inaczej o nich myślał. Ale jak ma być inaczej jak się pracuje w cywilu a podwyżke się dostanie jak dopiero podniosą minimalną w Polsce, nie ? xD :D ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O ile Ty w ogóle pracujesz zacznijmy od
  • Odpowiedz
@BykPokutny: byłeś tu swego czasu na tagu strasznie wredny, pyskaty, powiedziałbym pisowski. ulewało ci się na każdym kroku. teraz trochę wyluzowałeś i zbiegło się to z przegranymi wyborami. taka moja dygresja. co takiego się stało, że już nie hejtujesz?

Pracuję i mam się dobrze, nie brakuje mi, moja wypłata nie jest zależna na szczęście od zmiany rządu.
  • Odpowiedz
@jwayne: Tak, byłem i jestem tu wredny i pyskaty, bo tag jest patologiczny, kontent również, więc co Cie to dziwi ?
Wyluzowałem, bo pis przegrał wybory ? Źle mówisz. Jaki byłem taki jestem, tylko czasami mi sie już nie chce gadać z idiotami na tym tagu, bo naprawde poziom bycia niektórych tutaj to jest 4 klasa szkoły podstawowej.
Dobrze, że masz zadowalającą Cie pracę. Moja wypłata na szczęście jest zależna od
  • Odpowiedz
@BykPokutny: zawsze mnie zastanawia dlaczego takie piwniczaki jak ty szczują jadem na tym tagu. W sumie rozumiem, że dzięki anonimowości, którą daje internet piwniczaki mogą sobie ulżyć na tagu i wylewać jad bezkarnie na przypadkowych ludzi za wrzucenie np. linku z youtube. trochę się odsłoniłeś, dzięki temu wiemy, że pracujesz w budżetówce i jesteś zależny od złodziei. zapewne frustruje cie to, bo siedzisz w urzędzie i szczą na ciebie bezkarnie jakieś
  • Odpowiedz
@jwayne: Lubię twoja wypowiedź. Solidne pieczenie dupska :) Ty myślisz że mnie tym obrazisz i sprowokujesz ? xD haha. Dupka boli. Ja cykam wypłatke, 13tke i dodatki na każdą okazję, święta nie święta, a tobie tylko spuściny na wykopie zostają . Miód na me oczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ps. Tak żeby bardziej ci ten hemoroid wyszedł to powiem ci, że w zeszłym roku wziąłem 9400 zł
  • Odpowiedz
@BykPokutny: w piździe mam tą twoją wypłatę, nie robi mi to. wsadź sobie te swoje nagrody. widzisz piwniczaku z urzędu - dalej nie kumasz o co mi chodzi. widać ten elektorat ma dwie zasadniczą przypadłości - nie myśli i hejtuje. jesteś tego doskonałym przykładem. hejtuj sobie dalej na tagu z nadzieją, że kogoś zabolą twoje słowa. nie zabolą.
  • Odpowiedz
@jwayne: Oczywiście, ze będę dalej hejtował, póki bede widział, że takich leszczy to porusza. I bardziej was, tym bardziej motywacja nie opuści mnie xD ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@BykPokutny: mam ten komfort, że mnie to wirtualne hejtowanie nie rusza. ani trochę, to tobie się wydaje, że jak coś napiszesz na tagu to ma to jakiekolwiek znaczenie. nie ma ( ͡ ͜ʖ ͡)
dowidziałem się natomiast trochę o tobie i po części zrozumiałem skąd ten hejt.
hejtuj dalej, powodzenia!
  • Odpowiedz