Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends

Byłem w kolejce wygranych, teraz wpadłem w kolejkę przegranych (szczegóły w linku niżej). Co robić?

- Dalej grać normalnie. Przegrać np. 15 gier i spaść z Silvera do Bronze albo i Irona.
- Zrobić przerwę kilka dni. Ale wyjdę z wprawy i jak wrócę to będę gorzej grał. A system pewnie i tak będzie pamiętał, że teraz mam przegrywać + rzeczywiście będę gorzej grał, to już na pewno będę przegrywał.
- Założyć konto smurfa i tam grać, żeby nie zapomnieć, a do tego konto wrócić za kilka dni. Uważam, że smurfowanie powinno być zakazane, jest toksyczne (psucie innym gier) i strata czasu. Ale chyba nie innego wyjścia jak nie mogę grać na tym koncie, a nie chcę zapomnieć jak się gra. Tylko czy coś to da? System zresetuje mi kolejkę po kilku dniach?
- Przestać całkiem grać w LoL-a xD
- Inne.

https://wykop.pl/wpis/74867311/leagueoflegends-85-winrate-i-nie-moge-wyjsc-z-bron#263741515
mk321 - #leagueoflegends

Byłem w kolejce wygranych, teraz wpadłem w kolejkę przegran...

źródło: win-lose

Pobierz

Co robić?

  • Dalej grać normalnie (przegrać 15 gier i spaść) 29.7% (11)
  • Zrobić przerwę kilka dni (zapomnieć jak się gra) 13.5% (5)
  • Założyć konto smurfa (a za kilka dni wrócić na głó 10.8% (4)
  • Przestać całkiem grać w LoL-a 43.2% (16)
  • Inne 2.7% (1)

Oddanych głosów: 37

  • 10
  • Odpowiedz
@mk321: Chłopie 2 przegrane to nawet nie lose streak, graj dalej, skoro raz wbiles silvera to nawet jak spadniesz to wbijesz znowu.
bez obrazy ale jeśli na głównym koncie nie wbijesz Mastera to nawet nie myśl o smurfowaniu.
  • Odpowiedz
@mk321: Masz 9 gier win streak (12 prawie jak przymkniemy oko na 1 lose) i sie boisz grac dalej bo przegrales 2 gierki? XD
No offense, ale jak masz takie rozmyslania po 2 losach po takim win streaku to nie masz psychy na tę grę XD
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@hetvai7 nie wierzę jak niektórzy, że system mnie trzyma w danej dywizji (typu "utknąłem w Gold, nie mogę wyjść, bo mnie trzymają"). Ale wierzę w kolejki win i lose. Ileś gier mam wygrać, a ileś przegrać, żeby utrzymać win ratio w okolicy 50% (z tym chyba wiele osób się zgadza). Jeśli podczas kolejki win akurat uda ci się wyjść z dywizji, no to wyjdziesz (tak jak mi się udało z Bronze do
  • Odpowiedz
@mk321: Ta druga opcja, trafisz do kolejki z ludźmi z Mastera na main koncie gdzie rozjadą Cię jak walcem.
to juz nie te czasy ze sie zakladalo konto i gralo sie na ludzi co nie wiedzieli co się dzieje na mapie, nie ma w już w League of Legends "nowych" graczy.
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@Nehro w sumie też brzmi dobrze. Normalnie nigdy nie zagram z Masterem. Najwyżej w normalach to mi dobierało jakieś Platyny, Diamenty. A tak zobaczę jak się powinno grać.

Może tutaj tkwi tajemnica jak się uczyć grać lepiej. Na main koncie wszyscy grają na poziomie Silvera, a na smurfie na poziomie Mastera. Jak zobaczę jak grają, wrócę na swoje konto i to powtórzę, to będę wygrywał xD

Pytanie jak grać na tym smurfie?
  • Odpowiedz
@mk321: niczego się nie nauczysz w ten sposób, zostaniesz zwyczajnie zmieciony i nie będziesz rozumieć dlaczego, silver po paru latach to mniej więcej poziom nowych graczy, master+ to jest zupełnie co innego
  • Odpowiedz