Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiałem, dlaczego nie mam dużej ilości, jakby dopaminy i chyba wiem, gdzie leży przyczyna.
Przed wszystkim dwa lata bezrobocia w latach 2010-2012 przeorało strasznie moją psychikę, ponieważ ja naprawdę intensywnie szukałem pracy. Nie zdawałem sobie sprawy do tego momentu, że mój brzydki ryj i niski wzrost będą wpływać na tą sferę życia, że znajomi się odwrócą i żadna dynamina mi w tym nie pomoże. Druga kwestia, to zapewne moje intensywne szukanie dziewczyny wpłynęło na gospodarkę neuroprzekaźnikową, gdyż zajęło mi to wiele lat zanim znalazłem partnerkę i kosztowało mnie to tysiące koszy od kobiet. Chociaż mogę o sobie powiedzieć, że jestem szczęśliwy, to chyba poziom uwalniania dopaminy nie powrócił do dawnego stanu.
#blackpill #przegryw #przegrywpo30tce
  • 6
@gnomol ale jak sam jestes brzydki i masz brzydka kobiete to nie oznacza ze jestes dla niej atrakcyjny, bo ona zawsze moze latwo znalezc o wiele przystojniejszego zeby sie w nia zlal raz na jakis czas jak go cisnie a Ty nie. Jak w tym zarcie o motorynce ze fajnie sie jezdzi jak koledzy nie widza. Jak sobie radzisz z ta mysla?