Wpis z mikrobloga

  • 1
@bluzgajacy: no na wojnie rzadko kiedy widać przeciwnika xd żeby sytuacja była czytelna musiałaby być równoległa kamera na całe okopy ze zbliżeniami i zaznaczonymi żołnierzami, ale wtedy sytuacja byłaby bardziej dla nas czytelna niż dla tych żołnierzy xd
@morgiel: gadają po rusku albo szurżykiem, na m113 namalowali niemiecki krzyż, mają banderowskie naszywki. Fajnych bohaterów macie. No ale tak, ważne że biją ruskich, reszta jest oczywiście nieważna. Ale do czasu
( ͡° ͜ʖ ͡°) Poczekajmy aż niedobitki przyjadą do swoich żon w Polsce
@wonsztibijski: no to chyba wychodzi nato że chwała nacjonalizmowi?! A skoro nacjonalizmowi to szowinizmowi tez. A skoro szowinizmowi to faszyzmowi też, a skoro faszyzmowi to nazizmowi również, a skoro nazizmowi to i tak koło zamknie się na komunizmie l. Szach mat ¯\(ツ)/¯
  • 1
@zenek-stefan1: no skoro to lubisz różne dziwactwa mają ludzie jedni wysyłają pieniądze onlyfansiarą i kupują zużyte gacie a inni śledzą i komentują każdy ruch Ukrainobota ¯\(ツ)/¯
"Dlaczego jesteś bajzelofobem?" rozumiem że cie trochę pocisnąłem ale mógłbyś mnie nie obrażać aż tak mocno? ja też mam godność :(
@zenek-stefan1 a ja jestem zdania, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Widzisz np. Taki Rusek myśli, że jest oswobodzicielem, a Ukrainiec nazywa go najeźdźcą. Historycznie w tych krajach zostanie to tak zapisane.
Tak samo jest z kultem bandery, dla jednych morderca, dla drugich bohater w walce o niepodległość.
Ja tam mam to w dupie, ale fakty są takie, że za ojczyznę walczą ci, którzy widzą w niej coś więcej niż tylko