Wpis z mikrobloga

Myślicie, że policja zabierając Mariusza do ciupy zostawiłaby Jace samego na kwadracie? Zapewne wzięli garbatego za chabety i umiejscowili w pobliskim DPS'ie, bo doskonale wiedzą, że "aktorami" interesują się media i jakby Jaca padł tam trupem, to byłaby afera na całego - oczywiście opinia publiczna by zarzuciła policji i innym organom, że doskonale znali sytuację (bo znają) i nic z tym nie zrobili, a później to już wiadomo, staśko sraśko w akcji, TVN Uwaga i tym podobne dziwadła, które by dolewały przysłowiowej benzyny do ognia. Jeżeli potwierdzi się moja teza, to można śmiało uznać, że streamy z udziałem Jacy dobiegły definitywnego końca i "serial" zostanie zdjęty z anteny.
PS. Poniekąd trzymam kciuki, aby Jaca tam faktycznie trafił (DPS), bo go jego jedyny ratunek, innego nie ma.
#danielmagical #patostreamy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@odwrocona-osmoza:
Jeśli zostanie tam umieszczony "sądownie" po wniosku mopsów czy moprów,to koszty pokrywa miasto albo gmina.
Tyle że w tym przypadku,to za szybko,żeby Jasek z dnia na dzień wylądował w DPSie.
Nigdy nie słyszałem,żeby policja czy mopsy,sobie przyszli i odstawili kogoś do DPSu.
To się odbywa sądownie i trwa miesiącami,a nie z dnia na dzień. Do tego Jasek był wtedy dobrze dziabnięty i jeszcze sobie polewał.
  • Odpowiedz
@LenoV12: głupoty piszesz gosciu, po pierwsze do dpsu biorą ludzi starych lub chorych z powazniejszymi niepelnosprawnosciami i musi się ta osoba zgodzić, jeśli się nie zgodzi mozna wystąpić do sądu. Ale to jak mówię musi to być jakas starsza osoba lub schorowana, z tego co widać jacek jest w miarę zdrowy, on to jedynie może trafić do noclegowni dla bezdomnych lub pod namiot gdzies nad wisłą.
  • Odpowiedz
@musicfan12:
Masz,sobie zobacz tych "starych" ludzi.
Jaca jak i Mario nieporadni życiowo z upośledzeniem na bani,bez opieki.
Zobacz ilu podobnych Jacusiowi czy Korkinowi widać na tym filmiku.
Wystarczy negatywna opinia sąsiadów, mopsów, dzielnicowego,opinia biegłego psychologa/psychiatry i da się.
LenoV12 - @musicfan12: 
Masz,sobie zobacz tych "starych" ludzi.
Jaca jak i Mario niep...
  • Odpowiedz