Wpis z mikrobloga

Siemka ogólnie dziewczyna mi robi problemy bo się naczytała głupot że tabaka powoduje raka i wogóle malaria hiv aids i śmierć a nie ukrywam że tabaczenie stało się nieodłączną częścią mojego życia. Czy ktoś z osób bardziej zaznajomionych w temacie skutków zdrowotnych mógłby mi wypisać te negatywne dla brania tabaki jeśli jakiekolwiek są. Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź bo życia nie będę miał jak jej nie uspokoję
#wykopsnuffersclub #tabaka
  • 20
  • Odpowiedz
  • 0
@essla właśnie tutaj coś średnio ufam patrząc na to że to strona rządowa a wiadomo jak z polskim rządem jest #!$%@?ństwo i krętactwo tam po całości ale mimo wszystko doceniam pomoc
  • Odpowiedz
@Bartek9866: Oczywiście, że szkodzi. Sam od jakiegoś czasu zastanawiam się na rzuceniem. Może w końcu będę mógł spokojnie zasnąć i nie mieć problemów z oddychaniem przez nos.
  • Odpowiedz
  • 0
@zbrodnia_i_kawa po części rozumiem bo ona jest strasznie troskliwa i jeśli bym był przekonany że za 20 lat będę odwiedzał moją drugą połówkę na łożu śmierci bo tvn i strona rządowa tak mówi to też bym pewnie kłopoty robił
  • Odpowiedz
  • 0
@zbrodnia_i_kawa tabaczenie to moje hobby którym się interesuję. Lubię smak większości tabak i branie ich sprawia mi przyjemność tak jak np jedzenie cukierków. Kolekcję mam dużą i robię to równie długo to część mojej codziennosci
  • Odpowiedz
@Bartek9866 no wiec widzisz, tu nie chodzi o tabake, tylko twoj maly gadzi mozdzek uznal to za walke o dominacje. Powodzenia, z takim podejsciem nigdy nie bedziesz szczesliwy w zwiazku, zadnym, bo kazda bzdete uznasz za walke o wladze.
  • Odpowiedz
@Bartek9866 Uważaj z tą straszną troskiwoscią, bo się obudzisz nie mogąc pierdnąć albo głośniej oddychać w nocy przez nos "bo chrapiesz" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Łatwo troskiwość z chęcią nadmiernej kontrolą pomylić.
  • Odpowiedz
@Bartek9866 pewnie baba pudruje nos, w kosmetykach kolorowych jest glin i talk a niektóre rodzaje talku mają strukturę jak azbest (przez co Johnson and Jonhnson miał problemy) więc ona też niech przestanie używać takich rzeczy.
  • Odpowiedz
@Bartek9866 i śpiewają jej do snu słowiki a kolibry zaplatają warkocze ( ͡º ͜ʖ͡º)
A co do tabaki to dla mnie jest to nałóg który sam sie reguluje, przynajmniej ja tak mam. Nie poniucham za dużo bez przerwy bo potem nos do wymiany
  • Odpowiedz