Wpis z mikrobloga

Najważniejsze to sprawdzić czy palec w dupę nie wchodzi podczas wycierania. Po tym określa się jakość papieru.
@chwilowypaczelok: Od kilku lat kupujemy papier z Lidla Floralys. Zwykle gdy jest jakaś obniżka, hurtem na kilka miesięcy. W pewnym momencie, gdzieś w ubiegłym roku, odniosłem wrażenie, że papier stał się beznadziejny. Cieńszy, rozpadający się w dłoniach. W styczniu przypadkiem trafiłem w naszych zapasach na paczkę, która jakoś przetrwała z wcześniejszych partii. Porównałem do tych ostatnich. Po lewej ten stary, po lewej nowy. Na zdjęciu nie widać, ale stary jest trochę
Woo-Cash1900 - @chwilowypaczelok: Od kilku lat kupujemy papier z Lidla Floralys. Zwyk...

źródło: IMG_20240205_135104

Pobierz
@bandera: To nie jest ten sam produkt. Ten papier w opakowaniu 40 rolek, ma niby 3 warstwy jak pozostałe, ale sam rozmiar listka jest sporo mniejszy, a samych listków jest jedynie 120 (vs 150 w op 24 rolki czy 200 listków w opakowaniu po 10 sztuk). Waga jest również sporo mniejsza, te 40 rolek waży mam wrażenie niewiele więcej niż te 10 a pewnie podobne do tych 24. W dotyku również