Wpis z mikrobloga

Ej dobra. Widzę, że w niedzielę rano jakiś random powiedział u Stanowskiego na kanale, że geje wcale nie są podludźmi.

To jest gamechanger. Cofam wszyskie podejrzenia, że Stanowski sympatyzuje z PiS.

Stanowski wcale nie jest publicystą od lat serwującym soft-PiSowski przekaz. Jego media nie pojawiają się w mailach Dworczyka. Stanowisko nie deklarował publicznie na łamach PiSowskich mediów, że głosuje na PiS. Stanowski nie otrzymywał pieniędzy od SSP. Stanowski nie był zatrudniony w TVP. Mazurek wcale nie ma rodziny na wysokich stanowiskach państwowych. Wcale nie robił wywiadów z PiS-owcami o grze pianinie w czasie gdy rozgrywały się ich największe afery. Mazurek nie był zatrudniony w rządowych mediach. Mazurek nie gościł polityków PiS na swoich prywatnych imprezach. Jest totalnie apolityczny.

#kanalzero
  • 16
@PiccoloGrande: To jest jakiś zakaz popierania pisu? Rozumiem, że nie można popierać pisu jak chce się być dziennikarzem bo to nieobiektywne, obiektywne jest wtedy jak się popiera Tuska i jedzie po pisie 24/24 wtedy jest rzetelne dziennikarstwo., To tak jak z demokracją według platformersów - jest wtedy kiedy wygrywają nasi :) I skończ już z tym płaczem, że Stanowski pracował w TVP - był ekspertem piłkarskim w studio podczas mundialu 2018,
@tomekruslan: Jak wyjdą i powiedzą, że popierają Pis to zamkniecie morde? Wątpię. Rozumiem, że był ból dupy o TVP bo to faktycznie publiczna stacja i przywłaszczanie jej przez Pis było słabe, ale mam wrażenie, że ta "uśmiechnięta" i "demokratyczna" strona Polski ma problem z każdą stacją i kanałem, nawet tymi prywatnymi, w których się nie głaszcze Tuska po jajach i nie jedzie po Pisie 24/24.
@tomekruslan: Ktoś tu się gubi w narracji. To już Stanowski nie jest po prostu fanem Pisu tylko dostaje za to pieniądze? A jeśli dostaje to co? To twoje pieniądze? Zresztą ten argument jest bardziej tępy niż przykładowy wyborca Tuska lub Hołowni. Stanowski ma takie liczby, za którymi idą sponsorzy, że nie potrzebuje żadnego hajsu z Pisu xD Zresztą, nawet jeśli hipotetycznie ma z tego jakieś korzyści to nikt nie zmusza ludzi
@Mobilki czyje są pieniądze spółek skarbu państwa, jak nie moje i innych obywateli? Stanowski miał program w TVP, dostawał kasę z PKO na szkółkę pilkarską i pewnie z kilku innych źródeł, które prędzej czy później wypłyną. Brat Mazurka jest na państwowym wikcie a on sam dorabiał w polskim radiu. Za PiS w mediach nie było przypadkowych ludzi, nawet swojak, który nie trzymał linii partii nie miał czego tam szukać - patrz Pospieszalski,
@tomekruslan: To jest zakaz prowadzenia kanałów sportowych przez kogokolwiek popierającego Pis w TVP sport? Ch** z tym, że Stano to jeden z popularniejszych dziennikarzy sportowych, ale dostał program w TVP Sport bo jest za Pisem. No jak te afery rzekome z milionami państwowych pieniędzy przesyłanych do Stanowskiego na szkółki piłkarskie i inne takie będą miały swoje potwierdzenie w wyrokach sądów i będzie czarno na białym wszystko wyłożone to możemy dyskutować, na
@mobilk Stanowski dostał robotę w TVP w 2017, kiedy daleko mu było do formatu gwiazdy jaką się stał dzięki obecności w telewizji. Co do Mazurka - obejrzyj jego wywiad z Sasinem jak dostaje po łbie za zbytnie naciskanie i jak Mazurek szybciutko zamyka ryj na wspomnienie o bracie w Polskim Holdingu Nieruchomości. Sam polityk przypomniał dziennikarzynie gdzie jego miejsce na liście płac.
@tomekruslan: Ciężko dyskutować z człowiekiem, który kłamie. Akurat postać Stanowskiego jest mi dobrze znana od wielu lat i wszystko to co napisałeś jest nieprawdą. Aż kusi, żeby to poszło do sądu i żebyś się musiał z każdego napisanego słowa tłumaczyć, od razu Ci mówie - miałbyś problem. Co do Mazurka akurat nie wiem, nie chce mi się tego weryfikować, a wierzyć na słowo komuś kto tak łatwo kłamie w przypadku Stanowskiego
@tomekruslan: Kłamco, Stanowski dostał robotę w TVP w 2018 podczas mundialu jako ekspert w studio. Wtedy w piłkarskim świecie był znanym dziennikarzem, a jego portal Weszło miał rekordową popularność. Ludzie mieli dość leśnych dziadków pokroju Gmocha czy Engela w studio i domagali się kogoś nowego. Później miał jeszcze program "Stan futbolu". I wcale jego popularność nie wybiła dzięki telewizji, tylko dzięki Kanałowi Sportowemu, który powstał na przełomie 2019/2020 i w momencie
@Mobilki w 2018 był znany, dlatego dostał robotę w tvp a w 2019 jak zakładał kanał sportowy już nie i musiał przykleić się do Borka i reszty? Czyli obecność w ogólnokrajowej telewizji w trakcie mundialu nie nabiła mu popularności a wręcz ją stracił? Co ty bierzesz?
@tomekruslan: Kłamco, napisałem że w 2018 był znany w kręgu piłkarskim, więc dostał robotę jako ekspert PIŁKRASKI podczas mundialu. Dalej napisałem, że w 2019/20 jak zakładali Kanał Sportowy był najmniej popularny z całej 4, ponieważ nazwiska Borek, Smokowski czy Pol były popularne znacznie szerzej niż tylko w kręgu piłkarskim. Być może będzie to dla ciebie szokiem, ale bycie ekspertem piłkarskim w studio mundialowym czy prowadzenie programu piłkarskiego w sobotę o 10
@tomekruslan: i bardzo dobrze, że jedzie po Tusku i Platformie, to najgorsze co spotkało Polskę od ponad 1000 lat. Rozumiem, że te miliony wyświetleń pod filmami i 700 tysięcy subskrypcji na kanale to se kupił z hasju od Pisu?