Wpis z mikrobloga

Ten pseudo general straszy wojną za dwa lata. Czy to jest normalne ? Od 55 minuty

"Trudne czasy, potrzeba liderów na trudne czasy. Nie możemy żyć w takiej hipokryzji że wojna będzie za dwa lata a my będziemy odsuwać coś tam..."

Najważniejsze że oglądalność się nabija.

#kanalzero
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sisaxu: Wy to ani słuchać ani czytać ze zrozumieniem nie umiecie wykopki.
Wystarczy, że pojawią się słowa klucze w jednym zdaniu, to już nie ważny jest kontekst, figura retoryczna, ważne, że się pojawiają, można się ich uchwycić i napisać #!$%@? komentarz na mikroblogu. Jesteście jak nagłówki Onetu.... co się z tym wykopem stało, tutaj zostały chyba same boty.
  • Odpowiedz
@Sisaxu: jakbyś przespał temat to już całe NATO o tym mówi. Dlatego jest zmiana narracji. Sam Biden powiedział, że koniec pomocy dla Ukrainy to prawdopodobnie amerykańcy chłopcy będą walczyć z Ruskimi. Dlatego an szczycie UE już nikt się nie #!$%@?ł z Węgrami w sprawie pomocy dla Ukrainy.
Nie słuchałem tego wywiadu ale podejrzewam, że mówi to samo.
  • Odpowiedz
  • 0
@pozdroxxx666: Chyba ewidentnie przespałem bo jak to potwierdzone info to na co siedzieć w Polsce ? Po cenach kurników tego nie widać skoro wjeżdżają Fundy.

Robią wam sieczkę z głowy najpierw COVID, Ukraina zrobiła się obojętna to przyszła wojna z rosją. Bójcie się i słuchajcie generałów w wolnych mediach.

@Dark_Sky normalni są kolesie u Krzysia pisiorka i TV Republika. Jak taki cwany niech pokaże księgi kto go finansował oraz jego programy i zamknie wszystkim gębę. A TVN i Polsat są prywatnymi firmami i mogą gadać
  • Odpowiedz
@Sisaxu: ja nic nie musze prostowac bo to nie moja wypowiedz co najwyzej zwrocilem uwage ze jakis random z internetu stwierdza kto jest a kto nie jest generalem, no chyba ze zaraz sie okaze ze jestes jakims generalem z WP albo US. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Sisaxu: Nie ogladalem materialu wiec nie bede wypowiadac sie czy on straszy czy nie, warto jednak zwrocic uwage ze jest sporo roznych konfliktow i potencjalnie moze byc wiecej. Dalej sa jeszcze w tle chiny z tajwanem a juz USA pilnuje ukrainy i kanalu sueskiego.
  • Odpowiedz
@Satan696: nie strasz. On zakreśli sytuacje że robimy zdecydowanie za mało jak wijne w perspektywie dwóch lat, że g odstraszyć potencjalną agrezja. Nie powiedział bynajmniej że będzie wojna.
  • Odpowiedz
@Sisaxu: ale tu się nikt nie boi. NATO się zorientowało, że brakuje amunicji a za 2-3 lata będzie trzeba prężyć muskuły. Trzeba wymyśleć sposób aby to na bieżąco produkować i przynajmniej w teorii mieć zapewnione bezpieczeństwo militarne uniezależnione od widzimisię pomarańczowego księcia z USA.
  • Odpowiedz
@Sisaxu: Po co się mam produkować, skoro już ustaliśmy, że Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem, a wszystko to spisek elit, żebyśmy się bali xD
Zastanawiam się, czy to nie Ty byłeś tym typem od szachów co dzwonił xD
A jak już sobie wymyślamy ksywki, to do Ciebie świetnie pasuje foliowa czapeczka.
  • Odpowiedz